Pro Evolution Soccer 2018, PlayStation 4 Pro ile 4K olacak

Pro Evolution Soccer 2018, PlayStation 4 Pro ile 4K olacak

Oyunun PlayStation 4 Pro sürümü üzerinde ek özellikler de bulunacak fakat geliştirici ekip bunları henüz açıklamıyor.

12 Eylül 2017 tarihinde PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One ve Xbox 360 için piyasaya sürülecek olan Pro Evolution Soccer 2018, görülen o ki PlayStation 4 Pro üzerinde 4K desteği sunacak. GamingBolt ekibine konuşan geliştirici ekip, bu bilgiyi de o sırada verdi. Yapılan açıklamalara göre, oyun PS4 Pro üzerinde gerçekten 4K olacak ve oyunda ekstra özellikler de bulunacak oyunun bu sürümü için. Fakat bahsedilen bu ekstra özellikler henüz bilinmiyor ve geliştirici ekip,bunları daha ileri bir tarihte açıklamak istiyor. Xbox One X konsolundan da bahsetmek gerekirse, geliştirici ekip PES 2018 oyununun bu sürümü için hiçbir şey söylemiyor henüz. Fakat bu konsolda da oyunun 4K olacağını düşünebiliriz.

PES 2018 PS4 Pro

Her ne kadar oyunun PS4 Pro sürümü hakkında bunlar söylense de, geliştirici ekip asıl PC sürümünü öne çıkartıyordu. Bu konudaki bir haberde, “Konsolların yükselişe geçmesi ile birlikte, dengesizliği yüzünden sevilmeyen PC platformu geliştiriciler tarafından hor görülmeye başladı. En çok oyuncuya sahip ve en çok imkanı sunan bu platform için optimize edilmemiş, geç çıkış yapan oyunlar bizlere sunuldu. Geçtiğimiz yıl PC platformunu aynı bu şekilde adeta umursamayan Konami, bu sene PES 2018 ile yeniden hak ettiği değeri verecek gibi görünüyor. Şirketin bir temsilcisi en iyi Pro Evolution Soccer 2018 deneyiminin PC platformunda olacağını belirtti.” demiştik.

Tüm bunların haricinde, En iyi Steam yaz indirimleri 2017 fırsatları yazımıza, Steam yaz indirimleri 2017 – 1 TL ile 20 TL arasındaki en iyi oyunlar yazımıza, Steam yaz indirimlerindeki en ucuz oyunlar yazımıza göz atabilirsiniz. Bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın