Menü
https://leadergamer.com.tr/steam-internet-sitesi-kod-aktif/

PES 2018

Yapımcı PES Productions
Dağıtımcı Konami
Tür
Çıkış Tarihi 14 Eylül 2017
PES 2018 , Pro Evolution Soccer 2018 1 Eylül 2017 21:08

Pro Evolution Soccer 2018 demo grafikleri ile PlayStation 3 ve PlayStation 4 Pro karşılaştırması

İki konsol arasında dev gibi bir fark olduğunu söylemeye gerek yok herhalde.


Futbol severlerin sabırsızlıkla beklediği Pro Evolution Soccer 2018’in demosu geçtiğimiz günlerde tüm konsollar için ücretsiz olarak indirmeye açıldı. Kendine has bir oyuncu kitlesi bulunduran oyun, Kojima Productions tarafından geliştirilen Fox Engine ile bir kez daha Pro Evolution Soccer serisinin yapı taşlarını oluşturuyor. Daha önce Pro Evolution Soccer 2017’de de kullanılan ve bu yıl görsel olarak geliştirilmiş birçok değişiklik beklediğimiz oyunun demo sürümüne ait grafikler ile PlayStation 3 ve PlayStation 4 Pro karşılaştırmasının yapıldığı bir video yayımlandı. Demo, oyunun gerçek grafiklerini temsil ediyor mu henüz bilinmez ama PS3 ve Xbox 360 sürümlerinde büyük eksiklikler varmış gibi görülüyor. Dilerseniz haberimizin devamından PES 2018 demo grafikleri ile PS3 ve PS4 Pro karşılaştırmasına göz atabilirsiniz.

PES 2018 demo grafikleri ile PS3 ve PS4 Pro karşılaştırması

PES 2018 demo sürümünde oyun içi oyuncu modellerinin oldukça güzel görünmesine rağmen, maç öncesi animasyonların eksikliği, stadyum detaylarının oldukça kötü olması ya da hareket animasyonlarında ki bazı farklar göze çarpıyor. Işıklandırma efektlerinde olduğu gibi futbolcuların yüz detaylarıyla da oldukça başarılı olan firmanın aynı performansını tribünlerdeki seyirciler üzerinde göstermesini bekliyoruz.

Pro Evolution Soccer 2018, ABD’de 12 Eylül 2017 tarihinde, Avrupa ve Türkiye’de ise 14 Eylül 2017 tarihinde piyasaya çıkacak. Oyun; PlayStation 4, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360 ve PC kullanıcıları için çıkacak. Ayrıca Konami, PC kullanıcıları için oyun deneyiminin PS4 ve Xbox One’dan geri kalmayacağının sözünü verdiğini de hatırlatalım.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer hikaye temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Call of Duty WW2 kapalı beta inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Samet Bülbül Editör