Pro Evolution Soccer 2018 için oynanış videosu yayımlandı

Pro Evolution Soccer 2018 için oynanış videosu yayımlandı

Bu sene de FIFA 18 oynayacağız gibi görünüyor.

PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One, Xbox 360 ve PC platformları için çıkışını gerçekleştirecek olan Pro Evolution Soccer 2018, bugün E3 2017 videosu ile karşımıza çıktı. Yayımlanan neredeyse 5 dakikalık videoda, oyuna ait bolca oynanış görüntüsüne şahit oluyoruz. Bize soracak olursanız, PES 2018 oldukça hoş görünüyor fakat FIFA 18, yine bu oyun karşısında kazanan taraf olacak. Bunun tek sebebi ise, EA markasının sahip olduğu ve Konami cephesinin bu yüzden kullanamadığı resmi lisanlar.

PES 2018 için oynanış videosu yayımlandı

Tüm bunların haricinde, en az FIFA kadar, Pro Evolution Soccer serisinin de hayranı olduğu bilinenler arasında. Özellikle oyun salonlarının vazgeçilmez oyunlarından bir tanesi olması ile bilinen Pro Evolution Soccer serisinin hayranları için sevindirici bir haber duyuruldu. Pro Evolution Soccer 2018’in beta aşaması, önümüzdeki ay PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında oynanabilir olacak. Oyun hakkında pek bir detay verilmedi maalesef, ama yine de Konami tarafından en azından şimdilik yetecek ve dahasını merak ettirecek bilgiler sunuldu.

20 Temmuz 2017 ve 31 Temmuz 2017 tarihleri arasında açık olacak olan PES 2018 oyununun beta aşamasına nasıl kaydolacağımız veya katılacağımız konusunda henüz Konami tarafından resmi bir açıklama gelmedi maalesef. Fakat, oyunun beta aşamasında hızlı maç ve çevrim içi eşli oyun modlarının oynanabilir olacağı resmi olarak onaylandı. Muhtemelen çok yakın bir zamanda oyunun beta aşaması konusunda çok daha detaylı bilgiler ortaya çıkacaktır, ama maalesef şimdilik elimizde olan haberler bu kadardan ibaret. Nasıl kayıt olunacağı veya katılma şansı elde edileceği konusunda bilgiler duyurulduğunda, sizlerle paylaşacağız.

Tüm bunların haricinde, Sony sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Ubisoft sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Bethesda sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Microsoft sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, EA Play 2017 sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza göz atabilirsiniz. Bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın