Menü
https://leadergamer.com.tr/ubisoft-yeni-bir-splinter-cell/
PES 2018 , Pro Evolution Soccer 2018 28 Haziran 2017 16:21

Pro Evolution Soccer 2018 içerisinde bulunacak önemli bir özellik açıklandı

Oyundaki gerçekçiliği arttıracak bu özellik, hem futbolcular için, hem de seyirciler için geçerli olacak.


Pro Evolution Soccer 2018, aynı FIFA 18 gibi bu sene çıkışını gerçekleştirecek. Günümüzdeki durumlara bakacak olursak da, Pro Evolution Soccer 2018 oyuncusu sayısı, FIFA 18 oyuncu sayısına göre oldukça düşük olacak. Çünkü birçok oyuncu, lisans izinlerinden ötürü FIFA 18 oyununu tercih etmeye hazırlanıyor. Fakat Konami de PES 2018 oyununun etkili bir yapıt olması için elinden geleni yapıyor. İşte bugün de PES 2018 için oldukça önemli bir özelliği açıkladı geliştirici ekip. Oyundaki gerçekçiliği arttıracak bu özellik, hem futbolcular için, hem de seyirciler için geçerli olacak. Dilerseniz hemen aşağıdan, konunun detaylarına göz atabilirsiniz.

PES 2018 içerisinde bulunacak önemli bir özellik açıklandı

Konami, yaptığı bir açıklamada, “3 boyutlu bir tarama teknolojisi kullanarak her oyuncu için 8 veya 9 farklı reaksiyon kaydettik. Mesela, oyuncu gol atmak üzereyken, o oyuncunun yüzündeki stresi ve heyecanı görebiliyorsunuz. Gol attığı zamanda ise rahatladığını ve mutlu olduğunu görebiliyorsunuz. Mesela, aynı zamanda da karşı takımdaki oyuncuların endişeli suratlarını görebileceksiniz. Aynı reaksiyonlar, seyirciler için de geçerli olacak. Mesela, takımınız gol attığı zaman, kendi seyircileriniz mutlu görünecek ve karşı takımın seyircileri ise endişeli görünecek. Oyunda, bunlara benzer birkaç farklı reaksiyon daha olacak.” dedi bu yeni önemli özellik hakkında.

Tüm bunların haricinde, En iyi Steam yaz indirimleri 2017 fırsatları yazımıza, Steam yaz indirimleri 2017 – 1 TL ile 20 TL arasındaki en iyi oyunlar yazımıza, Steam yaz indirimlerindeki en ucuz oyunlar yazımıza göz atabilirsiniz. Bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör