Menü
https://leadergamer.com.tr/rainbow-six-siege-42-gb-guncelleme/
PES 2018 , Pro Evolution Soccer 2018 6 Ağustos 2017 10:03

Pro Evolution Soccer 2018 başka bir takımla daha lisans anlaşması yaptı

Konami de yavaş yavaş Pro Evolution Soccer 2018 için lisans almaya başladı. Bakalım bu durum, FIFA 17 ile olan rekabeti ne kadar etkileyecek?


Daha önce FC Barcelona ile lisans anlaşması sağlayan Pro Evolution Soccer 2018 ve Konami, şimdi de İngiltere’nin en köklü takımlarından olan Fulham FC ile bir anlaşma sağladı. Bahsettiğimiz bu anlaşma sayesinde PES 2018 içerisinde Fulham FC takımı, formaları, oyuncuları, stadyumları ve buna benzer birçok şey, lisanslı olarak oyuncuların karşısına çıkacak. Ayrıca gerçek dünyada Fulham FC tarafından kullanılan stadyumda Pro Evolution Soccer 2018 reklamları görünecek. Hem futbol takımı, hem de Konami, sosyal medya hesapları üzerinden sürekli olarak birbirlerini destekleyecek. Çift taraflı bir kampanya olacak. Ayrıca Fulham FC mağazalarında hem dijital, hem de kutulu olarak PES 2018 satılacak. Bu mağazalarda satılan oyun, eğer kutulu olarak alınırsa özel bir Fulham FC tasarımına sahip olacak.

PES 2018

PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One, Xbox 360 ve Nintendo Switch platformları için çıkışını gerçekleştirecek olan Pro Evolution Soccer 2018, öncelikle FC Barcelona ekibinin lisansını, şimdi de Fulham FC ekibinin lisansını satın aldı. Tabii ki bu kadar lisans ile PES 2018 oyununun FIFA 17 ile rekabet edebileceğini zannetmiyoruz ama umuyoruz ki Konami ekibi, lisans konusunda oyununu toparlar ve FIFA serisi için ciddi bir rakip olur. Hiçbir oyunun piyasada tek başına kalıp, bunun üzerinden avantaj sağlamasını istemeyiz açıkçası.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha eski ama güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. Eğer bu oyunları oynayacak bir TV arıyorsanız, en iyi 4K Ultra HD televizyonlar yazımız sizleri bekliyor. Eğer PC üzerinde oyun oynuyorsanız, PlayerUnknown’s Battlegrounds ipuçları, en güçlü silahları ve daha fazlası yazımız da var.

Son olarak, bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör