PES 2018, kısa bir süre için yalnızca 68 TL

PES 2018, kısa bir süre için yalnızca 68 TL

Oyunu PC platformu için 70 TL'den bile daha ucuza satın alabilirsiniz.

Konami, geçtiğimiz günlerde PES serisinin yeni oyunu olan Pro Evolution Soccer 2019’u duyurarak oyun hakkında pek çok bilgiyi paylaştı. Yeni liglerin, yeni stadyumların ve yeni oynanış stillerinin sunulacağı bu oyun, seri için oldukça önemli bir kilometre taşı olacak. Konami’nin Şampiyonlar Ligi lisansı ile sunduğu son oyun olan PES 2018’in yeri ise apayrı.  PES 2018, Playstore üzerinde büyük bir indirimle satılıyor.

PES 2018 Playstore

Piyasadaki en iyi futbol oyunlarından birisi olan Pro Evolution Soccer 2018, oldukça yüksek bir fiyat etiketi ile oyunculara sunuluyor. Birbirinden farklı pek çok sahada, pek çok gerçek ligi deneyimleyebildiğiniz oyunun en önemli özelliği ise kaliteli sinematik deneyim sunması. Konami’nin Pro Evolution Soccer 2018 ile UEFA anlaşmasının sonuna geldiğini hatırlatalım. Yani serinin şu anki oyunu, Şampiyonlar Ligi deneyimini yaşayabileceğiniz son Pro Evolution Soccer.

Pro Evolution Soccer 2018 ile Şampiyonlar Ligi’ndeki tüm takımlar arasından istediğinizi seçebilir ve lisanslı takımlar ile zafere ilerleyebilirsiniz. Grafik ve performans açısından da serinin önceki oyunlarına göre gelişmiş olan Pro Evolution 2018, çok daha stabil bir deneyim vaat ediyor. Pro Evolution Soccer 2019 duyurulmuş ve oyun hakkında yeni bilgiler ortaya çıkmışken, serinin piyasadaki en güncel oyununa bir şans vermek için iyi bir zaman diyebiliriz.

PES 2018 oyununu Playstore üzerinden nasıl 68 TL’ye alabilirim?

Orijinal fiyatı 278 TL gibi uçuk bir rakam olan PES 2018, Playstore’un düzenlediği bir kampanya dahilinde kısa bir süre için 68 TL fiyat etiketi ile sizlere sunuluyor. Son 12 günü kalan bu kampanyaya Pro Evolution Soccer 2018 – FC Barcelona Edition‘ın da dahil olduğunu ekleyelim. Dilerseniz buraya ilerleyerek Pro Evolution Soccer 2018 satın alabilir ve yaklaşık 210 TL değerinde bir tasarruf sağlayabilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın