Pro Evolution Soccer 2018 için çıkacak ikinci Data Pack güncellemesinin detayları verildi

Pro Evolution Soccer 2018 için çıkacak ikinci Data Pack güncellemesinin detayları verildi

Yeni stadyumlar, yeni futbolcu yüzleri ve çok dahası bu Data Pack ile oyuna ekleniyor.

PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One ve Xbox 360 platformları için çıkışını gerçekleştiren Pro Evolution Soccer 2018, çıkış yaptığı günden beri sadece bir adet Data Pack güncellemesi almıştı. Bugün ise Konami, ikinci Data Pack hakkında yeni detayları oyunculara sundu. Konami cephesinden gelen açıklamalara göre bu güncelleme ücretsiz olarak 16 Kasım 2017 tarihinde oyunculara sunulacak. İkinci Data Pack ile öncelikle oyuna 1000 yeni güncellenmiş ve yeni futbolcu fotoğrafı eklenecek. Bunun ardından 65 yeni lisanslı forma da görebileceğiz. 9 yeni futbol ayakkabısı ve 40 yeni futbolcu yüzü de PES 2018 için çıkacak ikinci Data Pack güncellemesinin cabası olacak.

PES 2018

Emirates Stadium ve Estadio Nacional de Chile stadyumları da bu güncelleme ile oyuna ücretsiz bir şekilde eklenirkenDavid Beckham da bir myClub Legend olarak oyuna eklenecek. Tüm bunların haricinde Konami, Pro Evolution Soccer 2018 oyununu biraz daha elektronik spor alanına kaydırmak için yeni çalışmalara da başlıyor. Şimdilik elektronik spor dalında PES 2018 oyununu pek sık göremesek de, Konami eğer bu şekilde ısrarcılığını sürdürürse, oyun için güzel bir geleceğin bizlere göründüğünü rahatlıkla söyleyebiliriz.

Pro Evolution Soccer 2018, hem ülkemizde, hem de genel olarak dünya üzerinde pek olumlu bir şekilde karşılanmadı fakat oyun hem elektronik spor dalı üzerinde profesyonel oyuncuların ilgisini çekebilir. Bunun üzerine, ücretsiz olarak oyunculara sunulan Data Pack güncellemeleri de oyunun lisans problemlerini teker teker çözmeye çalışıyor. Evet, oyun şu an lisans açısında kesinlikle FIFA seviyesinde değil fakat hiç yoktan iyidir bizce.

 

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın