Pro Evolution Soccer 2018 için ilk Data Pack çıktı

Pro Evolution Soccer 2018 için ilk Data Pack çıktı

Bu ilk Data Pack içerisinde 100'den fazla futbolcu yüzü, formalar ve spor ayakkabılar bulunuyor.

Konami cephesinden gelen yepyeni haberlere göre Pro Evolution Soccer 2018 için ilk Data Pack şu an indirmeye açık. Oyunun resmi olarak çıkış yaptığı tüm platformlara gönderilen bu ilk Data Pack ise muhtemelen tüm PES 2018 oyuncularını sevindirecektir. Çünkü bu Data Pack içerisinde 100’den fazla yeni futbolcu yüzü, yepyeni formalar ve spor futbol ayakkabıları bulunuyor. Konami cephesinden gelen açıklamaya göre oyuna eklenen bu 100 yeni yüz, şirketin özel bir tarama teknolojisi ile yapıldı. Bu sayede gerçek hayatta o futbolcunun yüzünde hangi detaylar varsa, oyun içerisinde de o detaylar olduğu gibi görünüyor. Yani Konami, bu Data Pack ile gerçekçiliğe önem veriyor.

PES 2018

İşin forma ve spor futbol ayakkabısı kısmında ise amaç modayı yakalamak. Öyle ki, ilk Data Pack içerisinde Atlético Madrid ve A.S. Roma gibi futbol takımlarının UEFA Şampiyonlar Ligi formaları ve bu formalara uygun yeni ayakkabıları bulunuyor. Zaten PES 2018 içerisinde de UEFA Şampiyonlar Ligi tamamen lisanslı ve orijinal olarak karşımıza çıkıyor. Böyle bir yeniliğe pek şaşırmadık. Son olarak bu Data Pack, Pro Evolution Soccer 2018 içerisindeki Master League oyun modundaki bazı sinematik sahneleri de güncelliyor. Yani bir PES 2018 sahibiyseniz, bu verileri mutlaka indirmelisiniz.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve PlayStation kullanıcıları tarafından muhtemelen çokça tercih edilen oyun ile tanıştıralım: FIFA 18 inceleme. Eğer futbol temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Destiny 2 inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın