Menü
https://leadergamer.com.tr/shadow-of-the-tomb-raider-yeni-gorseller/
Pro Evolution Soccer 2018 18 Haziran 2017 23:30

4K çözünürlükte Pro Evolution Soccer 2018 oynanış videosu paylaşıldı

Videonun, oyunun PC sürümünden geldiğini belirtelim.


Geçtiğimiz günlerde bir Konami yetikilisi tarafından en iyi deneyimi PC platformunda sunacağı açıklanan Pro Evolution Soccer 2018, bizleri sevindirmişti. Oyunun gerçekten kaliteli bir şekilde oyuncular ile buluşacak olması, gerçekten memnuniyet verici. PES 2018, bizleri etkilemeyi başaran PC sürümünden 4K çözünürlükte oynanış videosuyla yeniden karşımıza çıktı.

PES 2018

IGN tarafından paylaşılan Pro Evolution Soccer 2018 videosunda, oyundan toplam 15 dakikalık görüntü ile baş başa kalıyoruz. Oyunun PC platformunda oldukça güzel göründüğünü ve en önemlisi, oldukça akıcı çalıştığını belirtmek gerekiyor. 15 dakikalık videonun hiçbir noktasında sıkılmasak da, seriye artık bir oynanış yeniliği gelmesi gerektiği aşikar. Videodan da görebileceğiniz gibi, oyunun bir önceki sürümü ile arasında çok da fazla fark bulunmuyor.

Değinilmesi gereken bir diğer nokta ise, az önce bahsettiğimiz gibi oyunun akıcılığı ile ilgili. Eski nesil konsollar yerine şimdiki nesil konsollardan temellerini alan PC sürümü, eskisine göre çok daha kaliteli. Oyunun bu sayede bu kadar akıcı ve hatasız çalıştığını söyleyebiliriz. PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox One ve 360, PC platformları için çıkış yapacak olan PES 2018, 14 Eylül 2017 tarihinde oyunculara sunulacak.

Tüm bunların haricinde, Sony sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Ubisoft sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Bethesda sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Microsoft sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, EA Play 2017 sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza göz atabilirsiniz. Bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yaşar Baturalp Editör