PES 2017’nin demo sürümü, çok yakında bizlerle olacak

PES 2017’nin demo sürümü, çok yakında bizlerle olacak

Bir hafta bile kalmamış çıkmasına.

Yeni Pro Evolution Soccer oyunu, yaptığı ortaklık anlaşmaları ile dikkatimizi çekmeyi başarmıştı. Yayımlanan son oynanış oynanış videosuna göz atarsanız, sizler de oyunun kötü görünmediğini kabul edeceksiniz. Konami, PES 2017’nin demo sürümü hakkında; çıkış tarihi de dahil olmak üzere, pek çok yeni bilgi paylaştı.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

PES 2017

Oyunun demo sürümünde 9 ayrı takımla oynayabileceğiz. Atletico Madrid, Arsenal FC, FC Barcelona, Corinthians Paulista, Boca Juniors, CR Flamengo ve River Plate takımlarının yanı sıra; Alman ve Fransız Milli Takımları da emrinize amade olacak. Neu Sonne Arena ve Camp Nou stadyumları, kapılarını demo sürümü oyuncularına açacak. Aslına bakarsanız, stadyum ve takım sayısı gayet uygun.

PES 2017’nin demo sürümü; 23 Ağustos 2016’da Kuzey Amerika, 24 Ağustos 2016’da ise Avrupa kıtası için çıkış yapacak. Şaşırtıcı bir şekilde; demo sürümünü PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One ve Xbox 360 platformlarında oynayabileceksiniz. Şaşırtıcı olan ne diyorsanız, açıklanan platformlar arasında PC’nin yer almadığını söyleyelim. PES 2017; Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, PlayStation 3 ve PC platformları için 13 Eylül 2016’da piyasaya sürülecek.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın