Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Kaan GEZER, Editör Yazım tarihi: 29.03.2017

PlayStation 4 ve PlayStation 3 platformları için çıkışını gerçekleştirmiş olan Persona 5 için ilk inceleme puanları, sonunda yayımlandı. Bizler de, bu ilk inceleme puanlarını sizlerle paylaşmak istedik. Bildiğiniz üzere, bizlerin birçok incelemesi OpenCritic üzerinde yayımlanıyor, bu yüzden inceleme yazılarını ve ortalama puanları da bu sistem üzerinden sizlere aktaracağız. Kafa karışıklığı olmasın. Şimdi efendim, ortalama inceleme puanlarına bakacak olursak Persona 5, efsane bir oyun. Çünkü ortalama inceleme puanı 100 üzerinden 94. Oyunumuz, tam 10 farklı siteden tam puan alırken, en düşük puanı ise 100 üzerinden 70 olarak görünüyor. Bu puanı veren ekibin adı ise Digital Trends. Dilerseniz inceleme puanlarının tümüne, detaylı bir şekilde hemen aşağıdan göz atabilirsiniz.

Persona 5 için ilk inceleme puanları yayımlandı

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Mass Effect: Andromeda inceleme yazımıza veya Halo Wars 2 inceleme yazımıza göz atabilirsiniz. Yakın zamanda resmi duyurusu gerçekleştirilmiş olan Destiny 2 hakkında bildiğimiz her şeye de mutlaka göz atmanızı öneriyoruz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.