Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 25.11.2020

22 Kasım 2020 tarihinde oynanan PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Continental Series (PCS) 3 Avrupa Büyük Finalleri sonucu belli oldu. 200.000 dolar tutarındaki ödül havuzundan paylarını almak için PCS3 Avrupa Büyük Finalleri esnasında 15 takımı geride bırakan takım Northern Lights oldu. Daha önce de Avrupa Charity Showdown’ı kazanan Yaroslav ‘spyrro’ Kuvichko, Aleksandr ‘BatulinS’ Batulin, Dmytro ‘Perfect1ks’ Dubeniuk ve Kirill ‘Lu’ Lukianov’dan oluşan takımın ikinci PCS unvanı olarak kayıtlara geçti.

Türk takımı olan Digital Athletics, PCS3 Avrupa Büyük Finalleri üçüncüsü oldu

Bizleri PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Continental Series 3’te temsil eden Digital Athletics ise bu yarışmayı 3. sırada bitirdi. 2. sırada ise Team Liquid yer aldı. Bununla birlikte 2020’nin dört PCS turnuvası tamamlanmış oldu. Şimdi ise sırada Güney Kore’de 3.5 milyon Amerikan doları ödül havuzuyla gerçekleşecek olan PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Global Invitational’ı (PGI.S) var.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.