Türkiye

Pathologic 2 çıkış tarihi duyurusu yapıldı

Pathologic 2 çıkış tarihi duyurusu yapıldı

Hem de bir fragman ile birlikte.

Pathologic, ilk kez karşımıza 2005 yılında çıkmıştı. O zaman da veba ile mücadele etmiş, 12 günlük süre sonunda galip çıkmaya çalışmıştık. Çevremizdeki insanlarla etkileşime geçebiliyor, etrafı keşfedebiliyor ve birçok eşya toplayabiliyorduk. Hikaye tamamen bizim seçimimiz üzerine şekilleniyor, ne seçiyorsak ona göre farklı bir hal alıyordu. Veba ile mücadele için de üç farklı doktordan birini seçip, önümüzdeki yolu çizmeye başlıyorduk. Psikolojik olarak da bizi geren bu yapım, farklı konusu ile oldukça beğenilmişti. Şimdi ise, Pathologic 2 çıkış tarihi çıkış tarihi ile birlikte duyuruldu.

Pathologic 2 çıkış tarihi 23 Mayıs 2019

Kendine has bir teması olan Pathologic 2, Gearbox’ın PAX East sunumunda bir fragman ile duyuruldu. Yapılan açıklamalara göre, Pathologic 2 çıkış tarihi olarak 23 Mayıs 2019 tarihi belirtilmekte. Ancak fiyatı hakkında bir şey söylenmedi. Sadece PC üzerinden oynanabilir olacak. Yine veba salgınının yayıldığı bir kasabada yer alacağız, korkacağız ve bu şartlar altında hayatta kalmaya çalışacağız.

Pathologic 2 için paylaşılan fragmanda, yetişkinlerin az olduğunu ve vebadan kurtulanların büyük bir kısmının çocuk olduğunu görüyoruz. Biz de bu kurtulanlardan biriyiz. Bir yandan veba ile uğraşacağız bir yandan da babamızın katilini arayacağız. Bir yandan da kasabadaki olayların derinlerine inmeye çalışabiliriz. Ne yaparsak yapalım, yine 12 günlük süre sonunda ayakta kalmayı başarmamız gerekiyor. Tüm bunları yaparken karakterimizin açlık, uyku gibi ihtiyaçlarını da karşılamamız gerekiyor. Karanlık, gizemli ve bir o kadar da korkutucu bir atmosfere sahip olan yapım, oyuncuları oldukça zorlayacak gibi duruyor.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın