Path of Exile Delirium tamamen ücretsiz olarak oynanabilir

Path of Exile Delirium tamamen ücretsiz olarak oynanabilir

Path of Exile Delirium genişleme paketi ile birçok yenilik de geliyor.

Grinding Gear Games ekibi, yeni ücretsiz genişleme paketi Path of Exile Delirium duyurusunu yaptı. Dahası, an itibari ile tamamen ücretsiz olarak indirilebilir ve oynanabilir durumda.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Bu yeni genişleme paketi, PC platformu oyuncularına yeni düşmanlar, güçlendirmeler ve daha birçok şeyi getiriyor. Ayrıca, oyunun zorluğu konusunda da değişiklik yapıyor.

Path of Exile Delirium genişleme paketi ile birlikte Cluster Jewel diye bir şey de geliyor. Karakter gelişimi konusunda önemli bir detay olarak gösterilebilir. Bu Cluster Jewel dediğimiz eşyalar, karakterlerin pasif yetenek ağaçlarını genişletiyor ve özelleştiriyor.

Dahası, oyun içerisinde artık yepyeni bosslar da yer alıyor. Tabii, nadir ve özel canavarlar da yine oyun içerisinde yer alan şeylerden biri. Oyuncular artık daha fazla düşmanla karşılaşacak ve daha iyi ödüllendirilecek. Dahası da, oyuncular Orb of Delirium kullanarak Delirium’larını kontrol edebilecek.

Eğer dikkatinizi çekmeyi başardıysa, Steam platformu üzerinden indirebilir ve tamamen ücretsiz bir şekilde Path of Exile Delirium’u oynayabilirsiniz. Hemen aşağıda da Path of Exile Delirium’a özel bir fragman yer alıyor.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.