Menü
https://leadergamer.com.tr/lost-planet-2de-helghast-cikabilir/
16 Mayıs 2010 11:18

Patcher: Xbox 360 ve PS3’e Yeni Patchler Geliyor

Yeni sezonun başlamasıyla birlikte patchler yağmur gibi gelecek. Wedbush Morgan ve Michael Patcher microsoft ve sony firmalarının oyun konsollarını boşta bırakmayarak hızla geliştireceklerini söyledi.Gelecekte yazılımlarından […]


Yeni sezonun başlamasıyla birlikte patchler yağmur gibi gelecek. Wedbush Morgan ve Michael Patcher microsoft ve sony firmalarının oyun konsollarını boşta bırakmayarak hızla geliştireceklerini söyledi.Gelecekte yazılımlarından donanımlarına kadar hızla bir gelişim sergileyeceklerini de ekleyen Patcher “Natal ve Move ile upgrade leri çıkartmaya devam edeceğiz, şuanda ilk planda ekran kartlarının geliştirmeleri var fakat bunlar da henüz tamamlanmış değil, en kısa sürede tamamlanacak” dedi.

Ayrıca yapılan açıklamalarda ses çıkarma sorunu ve fiziksel sorunlar tartışıldı. Yetkililer bunların ivedilikle düzeltileceğini belirtti.

Üretici Firmalardan Yetkililerin Söylediklerinden Kesitler:

“Şirketin sahibi ben olsaydım konsolları açık kaynaklı üretir, oyuncuların bunları geliştirmesine izin verirdim. Böylece daha kolay bir gelişim sürecini hep birlikte yaşayarak daha sıkı ve zevkli oyunlar oynayabilirdik” dedi.

“Ama bunun teknolojik olarak olması imkansız çünkü şuandaki kutularımız tamamiyle kapalı kaynaklara sahip.”

“İnsanlara yönelik bazı önlemler alınmak zorunda. Bu yüzden konsollarımızın için güvenlik çipleri yerleştiriyoruz.Bu da bazı hataları önlememizi ve kaliteli bir oyun zevkli almanızı sağlıyor.Böylelikle oyunların uyum sorunu da ortadan kalkıyor. Çünkü siz evinizde bir software geliştirmesi yaptığınızda bu çıkacak olan oyunlarla uyumsuz olacak olabilir.”

“Konsol üreticileri de bunun olmasına izin vermeyecektir.”

“Teknik olarak herkes orijinal yazılımlar edinmekle birlikte yeni piyasaya süreceğimiz olan patchler herkeste kusursuz olarak çalışacak.”

[pro-player width=’620′ height=’400′ type=’video’]http://trailers-ll.gametrailers.com/gt_vault/12619/t_pachattack_116_ddke.flv[/pro-player]

LeaderGamer Editör