Paramanya Turnuvası, Adana’da rekor katılımla gerçekleşti

Paramanya Turnuvası, Adana’da rekor katılımla gerçekleşti

Bu turnuva ile büyük ödüller de dağıtıldı.

Türkiye’deki mobil oyun severlerin vazgeçilmez oyunu Türkiye Paramanya Turu’nun üçüncü ayağı, 25 oyuncunun katılımıyla Adana’da düzenlendi. Deneyimli oyuncuların mücadelesi izleyenlere heyecan dolu anlar yaşattı. Netmarble Games, Türkiye’nin en sevilen mobil oyunu Paramanya’nın, Türkiye Turu, Adana’da yapıldı. Turnuvanın galibi ise heyecanlı ve çekişmeli maçların sonucunda, Oğuz Mercan oldu.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Paramanya Turnuvası, Adana’da rekor katılımla gerçekleşti

Deneyimli oyuncuların galibiyet için yarıştığı turnuvaya Adana’nın popüler yerlerinden Federal Coffee Co. ev sahipliği yaptı. Adana’lı oyuncuların kozlarını paylaştığı turnuvada, birinci gelen oyuncu 2000 Elmas kazanırken, 2’nci 1000 Elmas ile ödüllendirildi. Turnuvanın Adana ayağında birinci olan Oğuz Mercan, Eylül ayında İstanbul’da düzenlenecek oyunun Büyük Şampiyonası’nda yarışmaya da hak kazandı.

6 milyonun üstünde kullanıcıya sahip Paramanya oyununa olan ilgiyi karşılamak amacıyla Netmarble Türkiye, Gaziantep, Ankara, Adana, Trabzon, İstanbul, Bursa, Antalya ve olmak üzere 8 şehirde Türkiye Paramanya Turu’nu düzenliyor. Toplam ödül havuzunun 10 bin TL’ye ulaştığı 2017 finallerine katılmanın yolu Türkiye Turu’nda başarılı olmaktan geçiyor.

Ücretsiz indirme, Türkçe seslendirme, tüm mobil cihazlara uyumluluk gibi özelliklerin yanı sıra oyun, oyunculara zarları yuvarlayıp ister arkadaşlarıyla ister aileleriyle dünyayı turlama fırsatı sunuyor. Ayrıca oyunda bulunan 10 adet birbirinden farklı harita, yepyeni karakter kartları ve aksesuarlarla eğlence hiç bitmiyor. Özel günlere ait etkinliklerle, sürpriz hediyelerle sürekli eğlenceyi ve heyecanı zirvede tutarak Türkiye’de ve tüm dünyada herkesi etkisine alan mobil oyun Paramanya, oyun tutkunlarına yeni aksiyonlar ve maceralar sunmaya devam edecek. Paramanya oyun içi satın alma seçenekleriyle App Store ve Google Play üzerinden ücretsiz indirilebilir.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Far Cry 5 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri, fiyatı, videoları ve daha fazlası yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve son olarak Destiny 2, ilk oyuna ek paket olarak gelmeliydi isimli fikir yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.