Menü
https://leadergamer.com.tr/minecraft-story-mode-ikinci-sezon/
Paramanya 5 Haziran 2017 12:33

Paramanya’da Aile kurma zamanı

Eğlenmek için bambaşka bir yol.


Türkiye’deki mobil oyun severlerin vazgeçilmez oyunu Paramanya’ya 1 Haziran 2017 tarihi itibariyle pek çok yeni özellik eklendi. Oyunda yapılan dev güncellemeyle gelen en dikkat çekici özellik ise oyuncuların Aile kurarak oyunu oynaması. Netmarble Games, Türkiye’nin en sevilen mobil oyunu Paramanya’da yapılan dev güncellemeyle birlikte oyuna yeni Aile Sistemi ve izleyici modu eklendiğini açıkladı. Güncellemede en çok dikkat çeken özellik ise oyuncuların artık bir aile kurarak oyun oynaması,aile üyeleriyle sohbet ederek birlikte görevler tamamlama imkanı olması.

Paramanya Aile kurma zamanı

Paramanya’ya eklenen benzersiz özelliklerden biri de oyuna katılmadan yapılan maçları izleyebilme imkanı olması. Oyuncular izleyici modunda arkadaşlarının maçlarını ve turnuvalarda oynanan maçları da izleyebilecek. Oyuncular aile sisteminde kendi ailesini kendisi yaratarak istediği oyuncuları davet edebiliyor, sohbet edebiliyor, ve haftalık aile sıralamasında yarışabiliyorlar. Ayrıca kurulan ailelerdeki oyuncular, aile içinde rekabet edebildikleri gibi, aile olarak kurulan başka ailelerle de mücadele edebilme özelliğine sahip olacaklar. Paramanya oyun içi satın alma seçenekleriyle App Store ve Google Play üzerinden ücretsiz indirilebilir.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Far Cry 5 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri, fiyatı, videoları ve daha fazlası yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve son olarak Need for Speed Payback çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve dahası isimli yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

Kaan GEZER Editör