Paragon’un yeni karakteri, Greystone!

Paragon’un yeni karakteri, Greystone!

Epic Games, oyunun karakter listesini genişletmeye devam ediyor.

Epic Games, Paragon için sürekli yeni karakterler eklemeye devam ediyor ve son olarak eklenecek karakterimiz ise Greystone. Bu savaşçımız oyuna 12 Temmuz 2016 tarihinde giriş yapacak. Peki, bu karakterin detayları neler? Haberimize göz atmaya devam edin. Sorumuzun cevabını bulacaksınız!

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Paragon_Greystone_Screenshot

Greystone üzerinde biraz durmamız gerekirse, savaşın ön saflarında olmaktan çekinmeyen soylu bir savaşçı olarak tanımlanabilir. Kendine has güçleri var tabii ki. Bunlar, yakın mesafeden önemli hasarlar veren Make Way ve düşmanlarıyla arasını kapatmasına yarayan Assault the Gates. Kahramanımızın pasif bir yeteneği de bulunmakta. Bu pasif yetenek ise, Stoic. Bu yetenekle, karakterimiz ekstra hasara karşı dayanıklı hale geliyor. Tam işini bitirdiğinizi düşündüğünüzde, taş bir heykele dönüşerek Reforged yeteneği ile meydanlara tekrar iniyor. Bunu yaparken de canının bir kısmı dolu, mana seviyesi tam dolu olarak ve rakiplerine karşı sürpriz saldırı yapmak için uygun durumda oluyor.

Paragon, şu an PlayStation 4 ve PC için erken erişimde ve Salı günü gelecek güncelleme ile Greystone da savaşa katılacak. Karakteri daha yakından tanımak isterseniz, sizi aşağıdaki videomuzla baş başa bırakalım.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.