Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 26.02.2019

Yeni veya eski oyuncuların tanıdığı klasiklerden olan Vampire The Masquerade ismini biliyorsunuzdur. Parados ekibi, görünüşe göre yeni bir Vampire The Masquerade oyununu bizlere sunacak. Bunu ise, paylaştığı bir Twitter gönderisinde gösterdi. Aslında, tam olarak Vampire The Masquerade çıkaracaklarını söylemiyorlar fakat bu konuda izler var ve oyuncu kitlesi de, yeni gösterilecek şeyin Vampire The Masquerade olduğundan emin. Hemen aşağıda sizlerle paylaşmış olduğumuz Twitter gönderisine bir göz atın öncelikle.

Paradox 21 Mart 2019’da yeni bir Vampire The Masquerade mi gösterecek?

Bütün bunlar, Tender isimli, Paradox tarafından yayımlanan bir uygulama ile başladı. “Ruh eşi algoritması” gibi bir şeye sahip olduğunun da altını çizmekte fayda var. Uygulama içerisinde, kana işaret eden şeyleri görmezden gelmek de zor. Fakat işler, New York etkinliği esnasında Twitch üzerinden canlı yayın yapılınca daha da karıştı. Canlı yayının büyük kısmı, tekrar başa sararak oynatılan bir güvenlik kamerası görüntüsüne ait gibi görünüyor. Bu görüntüler de, kaçış odasından alınma.

Yayında, daha sonradan, “Project Chimera” diye bir mesaj ile bir dosya numarası eklendi. En son olarak da, Vampire The Masquerade Bloodlines’dan da bildiğimiz Santa Monica iskelesinden görüntüler gösterildi. En azından, görüntülerin oraya ait olduğu düşünülüyor. Paradox ekibi, 2015 yılında White Wolf’u aldıklarında, World of Darkness’ın da sahibi oldular. White Wolf da, Vampire The Masquerade serisi ile tanınmaktaydı. Güzel bir yapımın geri dönüş yapacağı için, 3-4 yıllık geliştirme sürecinin gayet uygun olduğunu göz önünde bulundurursak, 21 Mart 2019 tarihinde yeni bir Vampire The Masquerade oyunu görmemizin muhtemel olduğunu söylemek de mümkün.

Sizlerle paylaştığımız Twitter gönderisinde, Paradox ekibi 21 Mart 2019 tarihini göstermekte fakat bunun dışında net bir şey belirtilmemekte. 21 Mart 2019 tarihine kadar her ne kadar kesin bir şey söyleyemesek de, o tarihte güzel bir şeyin bizlerle buluşturulacağı bariz. Eğer bu güzel şey, World of Darkness’tan bir şeyler olursa, oyuncu kitlesi bir hayli sevinecektir. Ayrıca, 18 Mart 2019 tarihinde GDC 2019 etkinliklerinin olduğunu da hatırlatmakta fayda var. Belki, bu haber ile bir bağlantısı olabilir. Bakalım, gelecek günlerde neler göreceğiz?

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.