Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 08.07.2020

Wargaming ve Mad Head ekiplerinin arkasında bulunduğu Pagan Online isimli yapımın sunucuları yakında kapatılıyor ve dahası da oyun, sunucularını kapattıktan sonra tek kişilik bir oyuna dönüştürülecek. Hatta, sunucuların tam olarak ne zaman kapanacağına dair bir tarih de net bir şekilde verildi.

Pagan Online sunucuları 4 Ağustos 2020 tarihinde kapatılacak

Verilen bilgilere göre Pagan Online 4 Ağustos 2020 tarihinde sunucu kapılarını oyunculara kapatacak. Bu günden itibaren de, tamamen tek kişi olarak oynanabilir durumda olacak. Eğer siz de Pagan Online oynadıysanız, Wargaming ekibinin büyük oyunlarında bedavadan araç sahibi olabileceksiniz.

Wargaming ekibinin büyük oyunlarında ücretsiz araç sahibi olacaksınız derken, World of Tanks, Warplanes, Warships ve Blitz isimli yapımlardan bahsediyoruz. Bu oyunlardaki hediyeler, 4 Ağustos 2020’de yeni güncelleme geldiğinde eklenecek.

Dahası da, Wargaming’in kendi sitesinden Pagan Online satın aldıysanız, 4 Ağustos 2020 tarihinde oyun için bir Steam kodu sahibi olacaksınız.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.