Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Kaan GEZER, Editör Yazım tarihi: 05.05.2015

Türkiye’nin sevilen ve başarılı oyun dergilerinden Oyungezer’in 91. sayısı raflardaki yerini bugünden itibaren almaya başladı. Grand Theft Auto V’i kapağına taşıyan Oyungezer’in Mayıs sayısının içerikleri nasıl peki? Yine dolu dolu!

ogz_91_kapak

The Witcher serisinin kahramanı olan Geralt’ın karton figürünü ve uzun zamandır istenen bir hediye tipi olan posterleri Mayıs sayısı ile vermeye başlayan Oyungezer, Mayıs ayında bizlere poster olarak Grand Theft Auto V haritası ve Grand Theft Auto V posteri veriyor. Ayrıca Grand Theft Auto V’in PC sürümüne özel teknik incelemesi, rehber ve ipuçları da Oyungezer’in 91. sayısında.

Oyungezer’in Mayıs sayısında tabii ki sadece Grand Theft Auto V yok. Dev bir Pillars Of Eternity incelemesi, Mortal Kombat X incelemesi, Assassin’s Creed Chronicles: China incelemesi ve Titan Souls gibi oyunların incelemeleri de bu sayıda bizleri bekliyor olacak. İncelemelerden sıkılanlar için Oyungezer’in bu sayısında RPG oyunları ile alakalı bir makale ve İTÜ Robot Olimpiyatları izlenimleri gibi okunası yazılar da sizleri bekliyor.

Okul veya iş stresleri yüzünden yerinizden kalkıp, Oyungezer’in bu sayısını alacak kadar haliniz kalmadıysa veya üşeniyorsanız merak etmeyin. Oyungezer’in dergilerini setidükkan üzerinden online olarak satın alabilirsiniz ve derginiz ayağınıza kadar gelebilir. Zaten oyuncu dediğin üşengeç olur yahu.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.