Oyungezer dergisinin 150. sayısı herkese bedava

Oyungezer dergisinin 150. sayısı herkese bedava

Oyungezer, aboneliği olan takipçilerinin aboneliğini de bedava olarak 1 ay uzattı.

Oyungezer ekibinin dergisinin 150. sayısı hakkında sevindirici haberler var. Eğer siz de Oyungezer takipçisiyseniz, dergilerinin 150. sayısı herkese tamamen bedava olarak dağıtılıyor. Normalde özel olması planlanan 150. sayı, bu etkinlikle iyice özel bir hal aldı.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Özellikle geçtiğimiz Mart 2020 ayı içerisinde gerçekleşen ve hala devam eden salgın olaylarından dolayı, dergiyi piyasaya basılı olarak çıkarmaktan soğuduklarını belirttiler. Matbaa çalışanları, poşetleyen kadın işçiler, dağıtım ekibi ve hatta müşterileri için bile endişelendiklerini dile getirdiler.

Bütün bunlar dolayısıyla da, Oyungezer’in 150. sayısının bütün takipçilere bedava olarak verilmesi kararı alındı. Haberimize konuk olan 150. sayı, 3 farklı şekilde karşımıza çıkıyor. Yüksek kalite, orta kalite ve düşük kalite. Hepsinin formatı da PDF.

Yüksek kalitedeki hali 278MB, orta kalitedeki hali 124MB, düşük kalitedeki hali de 68MB tutuyor. Eğer Oyungezer dergisini bedava olarak yüksek kalitede indirmek isterseniz buraya, orta kalitede indirmek isterseniz buraya, düşük kalitede indirmek isterseniz da buraya tıklayabilirsiniz.

Dahası da, abonelik alan takipçileri için de güzel bir haber müjdelediler. Eğer halihazırda bir Oyungezer abonesiyseniz, hakkınızın yenilmemesi için abonelik sürelerinizin 1 ay uzatılmış olduğunu da söylediler. Ayrıca, bugünler geçince, 150. sayıyı basmak gibi bir hayalleri olduğunun da altını çizdiler. Herkese bol sağlıklı günler ve okumalar!

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.