Oyuncular Assassin’s Creed Valhalla için Ubisoft ekibine kızgın

Oyuncular Assassin’s Creed Valhalla için Ubisoft ekibine kızgın

Şikayetler, Ubisoft ekibinin öncelikli bir şekilde getirdiği içeriklerden kaynaklanıyor.

Son zamanlara damgasını vuran oyunlardan bir tanesi, hiç şüphesiz Assassin’s Creed Valhalla oldu. Oyunu oynayıp, sizlerle incelemesini paylaşmıştık hatırlarsanız. Hatta, sitemiz üzerinde Assassin’s Creed Valhalla için birtakım rehber yazılarımız da mevcut. Assassin’s Creed Valhalla’nın bu haberimize konu olmasının sebebi biraz üzücü. Oyuncular, Assassin’s Creed Valhalla yüzünden Ubisoft ekibine kızgın.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

There are now 9 armor sets in the microtransaction store – just as many as in the entire base game. Are we just gonna let this slide? from assassinscreed

Oyuncular, Assassin’s Creed Valhalla içerisindeki mikro ödemelerin daha çok önemsenmesinden dolayı kızgın

Hem Reddit üzerinde hem de Ubisoft ekibinin forum sitelerinde Assassin’s Creed Valhalla’yla ilgili konular mevcut. Oyuncular, Ubisoft ekibinin, ana oyundan ziyade mikro ödemelere önem vermesinden dolayı Ubisoft’a kızıyor. Oyunda halihazırda birtakım hatalar varken, bunların düzeltileceği yerde mikro ödeme ile alınabilecek mağazaya özel içeriklerden şikayetçiler. Elbette ilerleyen zamanlarda sorunlar da çözülecektir. Fakat, günümüzde oyun hataları özellikle Cyberpunk 2077 vakasından sonra iyice göze batmaya başlamışken, bunu geciktirmek ne kadar iyi bir tercih, tartışılır.


Assassin’s Creed Valhalla
Assassin's Creed Valhalla inceleme    Haber  |  Öne Çıkanlar 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.