Menü
https://leadergamer.com.tr/twitch-aboneligi-degisiyor/
Kratos 18 Nisan 2017 17:03

Oyun dünyasının ciddi karakterleri, bu görsellerde oldukça mutlu

FaceApp sayesinde Kratos, korkunç bir tanrı katiline hiç benzemiyor mesela.


Oyun dünyasında belki de milyonlarca farklı karakter vardır. Bu karakterlerden bazıları oldukça eğlenceli, mutlu veya üzgün iken, bazı karakterler vardır ki çok ciddilerdir. O karakterleri genelde hiç gülerken göremeyiz. Sürekli somurturlar veya sinirli olurlar. Fakat bugün o ciddi karakterlerin yerini, eğlenceli ve gülen karakter alıyor. GamesRadar ekibi, birkaç gün önce popülerlik kazanan FaceApp uygulamasını kullanarak, işte o ciddi karakterleri, eğlenceli karakterlere çevirdi. Henüz anlayamadıysanız, çok daha çık olalım. Bu FaceApp, yüklediğiniz fotoğraflara güler yüz ekliyor. GamesRadar ekibi de gerçek insan fotoğrafı yerine, oyun karakterlerinin görsellerini kullandı.

Oyun dünyasının ciddi karakterleri, bu görsellerde oldukça mutlu

Bu konuda görebileceğiniz ilk örnek de hemen yukarıda: Venom Snake. Metal Gear Solid V: The Phantom Pain oyunundan alınan bu görseli ise, hemen aşağıdan ulaşabileceğiniz galerimizdeki diğer görseller takip ediyor. Galerimizde Ethan (Heavy Rain), Batman (Batman: Arkham Knight), Geralt (The Witcher 3: Wild Hunt), Kratos (God of War), Wesker (Resident Evil), Heihachi (Tekken 7), Marcus (Gears of War) karakterleri bulunuyor.

Peki, bu uygulama ve karakterlerin gülen halleri hakkında siz neler düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı ve düşüncelerinizi de bekliyor olacağız. Bakalım bu görseller sonrasında da, o ciddi karakterlere aynı göz ile bakabilecek misiniz? Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, en iyi PlayStation 4 oyunları listemize, “Yeni Windows 10 oyun modu nasıl kullanılır? Nasıl çalışır? Ne işe yarar?” başlıklı yazımıza ve FIFA 18 hakkında bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz.

SZ8Jyg4xvH9dwjphDW4TNb-650-80

Kaan GEZER Editör