Oyun Dünyasından Gelişmeleri Alın

Oyun Dünyasından Gelişmeleri Alın

Sitemizle çok bağımlı ya da bağımsız sayamayacağımız bir başlıkla karşınızdayız bugün. Video oyunları’nın nefes kesen dünyası.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Daha önceden okumuş olma ihtimaliniz olan birkaç yazarın yeni projesi SaveButonu üzerine konuşacağız. İsim tanıdık gelmemiş olabilir çünkü site oldukça yakın bir zamanda içerik üretimine başladı, onları daha çok eski isimleri olan Oyungg alan adından tanıyor olabilirsiniz. Kendileri 3 yıllık deneyimleri ile yeni bir isimle yeniden yola çıktılar. Yolları açık olsun demek düşer bize de.

Neler var bu sitede?

Sitenin sloganı “Oyun Haberleri Hafıza Disketi”, disket oyunlarda kayıt alırken kullandığımız bir figür bildiğiniz üzere, o yüzden isim gayet ikonik olmuş. Sitede şu an bunun haricinde aktif olarak üretilen içerikler listeler, testler ve blog yazılarından ibaret. Bu noktada anında ve eğlenceli içeriklere ulaşmak için siz de sitenin okurlarından birisi haline gelebilir ve siteyi sosyal medya hesaplarından takip ederek oluşturulan postlara göz atabilirsiniz. Ha belirtmemek eksik olacaktır, bol bol çekiliş yaptıkları bir mobil uygulamaları da mevcut, bunların haberlerini yine kendilerinden alırsınız. Lafı dolandırmadan devam edelim, nerede kalmıştık? Hah…

Sevdiğimiz İçerikleri

Bu sitede yazım dili oldukça güzel, birçoğu sizin gibi genç insanlar tarafından oluşturuluyor içerikleri zaten. Bu yüzden okurken yorulmuyor, okumak için daha da şevk oluyorsunuz. Ben blog kısımlarının bir okuru olmama rağmen listeleri de oldukça faydalı. Feedly gibi platformlara entegre ederek takip ettiğim yazılarına örnek vermem gerekirse merak ettiğim bir konu olan Dahili Ekran Kartı Nedir? ve okuyunca fayda gördüğüm bir liste olan Steam Ücretsiz Oyunlar başlığıyla kaleme alınmış liste oldukça iyiydi. Siz de bir göz atabilirsiniz. Beğenmezseniz bu kalem kırılır haberiniz olsun, çekeriz sitenin fişini. Haydi iyi okuncalar.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.