Overwatch için Yıl Dönümü Etkinliği duyuruldu

Overwatch için Yıl Dönümü Etkinliği duyuruldu

Overwatch yaklaşan yıl dönümünü kutluyor. Ayrıca oyun, hafta sonu boyunca bedava olacak.

Overwatch, yaklaşan birinci yıl dönümünü kutluyor. Overwatch Yıl Dönüm etkinliğine ek olarak, 26 Mayıs 2017 ile 29 Mayıs 2017 tarihleri arasında bir başka ücretsiz hafta sonu düzenleniyor oyun için. Ücretsiz hafta sonu etkinliği ile birlikte; Quick Play, Custom Games ve Weekly Braw dahil olmak üzere bir çok farklı modda tüm kahramanları ve haritaları deneyimleyebileceksiniz. Oyuncular ayrıca seviye atlayabilecek, Loot Box kazanabilecek ve farklı özelleştirme seçeneklerini açabilecekler. Ücretsiz hafta sonu süreci bittiğinde oyuncular Overwatch’ı satın almak isterlerse, hafta sonu kazandıkları her şeyi koruyabilecekler.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Overwatch için Yıl Dönümü Etkinliği duyuruldu

Overwatch: Yılın Oyunu Sürümü ise bu etkinlik ile birlikte çıkacak. 23 Mayıs 2017 tarihinde, Salı günü; PC, Xbox One ve PlayStation 4 için Yılın Oyunu Overwatch’ın dijital sürümü piyasaya sürülecek! Yılın Oyunu Sürümü’nde, Blizzard oyunları için oyun içi çeşitli hediyeler olacak. Bu hediyelerden ilki, Overwatch için 10 Adet Bonus Loot Box: Loot Box’larda kahramanlarınızı kişiselleştirmek için kullanılabilecek rastgele ögeler bulunuyor.

Bir diğer hediye ise, Overwatch Hero Skin: Nostaljik Blackwatch Reyes ya da Strike-Commander Morrison kostümlerini giyerek orijinal Overwatch vurucu kuvvetine saygı gösterin. Büyümüş Bastion, Güvenlik Şefi Pharah ve hatta Slipstream Tracer ile kahramanların kökenlerini keşfedin. Ayrıca, Heroes of the Storm Tracer Hero hediyesi de sizleri bekliyor olacak: Tracer ile Nexus’a geçin ve düşmanlarınızı şaşırtın.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

World of Warcraft Baby Winston Pet ise bir diğer hediye: Aşırı sevimli ve entelektüel olan Baby Winston, Azeroth ile savaşırken yanınızda olacak. Tabii, Diablo III Mercy’s Wings de var: Mercy’nin kanatlarını giyerek şeytani güçleri yok edin. Tüm tapınak Overwatch’a bağlılığınızı bilecek! Son hediye ise, StarCraft II Oyun İçi Portreleri ve Hearthstone Kart Arkası: Tracer, Reaper, Pharah, Winston, Bastion ve Soldier 76’nın portreleri ile şampiyon olacaksınız. Ayrıca, Hearthstone’da bir Overwatch temalı kart ile dövüşebileceksiniz!

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, E3 2017 sırasında görmek istediğimiz oyunlar yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve Call of Duty WW2 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.