Overwatch Xbox Series X ile S için geldi ama PS5 için hala yok

Overwatch Xbox Series X ile S için geldi ama PS5 için hala yok

Xbox Series X ile Xbox Series S üzerinde 3 farklı performans modu bulunuyor.

Overwatch Xbox Series X ile Xbox Series S için güncelleme aldı. Fakat ne yazık ki hala PlayStation 5 tarafından en ufak bir haber söz konusu bile değil. Blizzard ekibi, Battle.net üzerinden Xbox Series X ile Xbox Series S güncellemesi ile ilgili bilgi de paylaştı. Tercih edebileceğiniz 3 adet Overwatch performans modu bulunuyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Overwatch için Xbox Series X ile Xbox Series S üzerinde 3 adet performans modu bulunuyor

Xbox Series X ile Xbox Series S için gelen güncellemede yer alan modlar:

  • Çözünürlük: Bu modda, biraz daha grafikten kısarak çözünürlük kalitesinde iyileştirme yapılıyor. Xbox Series X üzerinde 4K/60Hz ve Xbox Series Süzerinde 1440p/60Hz.
  • Dengeli: Bu modda da, çözünürlük yerine görsellik tercih ediliyor. Xbox Series X üzerinde 1440p/60Hz ve Xbox Series S üzerinde 1080p/60Hz.
  • Kare sayısı oranı: Bu modda ise, yüksek FPS için hem çözünürlükten hem de görüntü kalitesinden ödün veriliyor. Xbox Series X üzerinde 1440p/120Hz Xbox Series S üzerinde 1080p/120Hz

Bütün bunları bir yana koyalım, bir de elimizde PS5 konsolu bulunuyor. Henüz, PlayStation 5 için herhangi bir güncelleme, yükseltme ya da benzeri bir şeyler gelmedi ne yazık ki. PS5 üzerinde daha iyi ve güzel bir şekilde Overwatch oynamayı bekleyen oyuncuların düşünülmesi de gerekli. Blizzard ekibinin Overwatch PlayStation 5 sürümü için güzel ve iyileştiren bir güncelleme ne zaman duyuracak, bilemiyoruz ama merakla da bekliyoruz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.