Menü
https://leadergamer.com.tr/youtube-icerik-ureticileri-guncelleme/
OverWatch 9 Ağustos 2017 9:54

İşte yeni Overwatch Summer Games 2017 karakter kıyafetleri

Overwatch Summer Games 2017 sayesinde oyuna 150 yeni kozmetik eşya eklendi.


Overwatch Summer Games 2017 heyecanı resmi olarak başladı ve oyun içerisine birbirinden güzel yeni kozmetik ögeler geldi. Blizzard ekibinden gelen açıklamaya göre, Overwatch Summer Games 2017 sayesinde oyuna 150 yeni kozmetik eşya eklendi ve bunların haricinde yeni bir oyun modu da oyuncularla buluştu. Aslında bu oyun modu, Overwatch Summer Games 2016 etkinliğinde de oyunculara sunulmuştu. Bu sene biraz daha yenilenerek tekrar karşımıza çıktı. Rocket League benzeri bir oyun modu olan Lúcioball, şu an Overwatch içerisinde Estádio das Rãs veya Sydney Harbour Arena haritasında oynanabilir. Eğer bu oyun modu size basit geliyorsa, Copa Lúcioball moduna girip daha profesyonel ve deneyimli oyuncularla karşılaşabilirsiniz.

İşte yeni Overwatch Summer Games 2017 karakter kıyafetleri

Haberimizin başında da bahsetmiş olduğumuz gibi oyuna 150 yeni kozmetik öge eklendi ve bunların en önemlileri de karakter kıyafetleriydi. Overwatch Summer Games 2017 ile oyuna 7 adet yeni kıyafet eklendi ve dilerseniz bu kıyafetleri hemen aşağıdaki galerimizden görebilirsiniz.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha eski ama güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. Eğer bu oyunları oynayacak bir TV arıyorsanız, en iyi 4K Ultra HD televizyonlar yazımız sizleri bekliyor. Eğer PC üzerinde oyun oynuyorsanız, PlayerUnknown’s Battlegrounds ipuçları, en güçlü silahları ve daha fazlası yazımız da var.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör