Menü
https://leadergamer.com.tr/game-of-thrones-yildizinin-iletisim-bilgileri/

Overwatch

Yapımcı Blizzard Entertainment
Dağıtımcı Blizzard Entertainment
Tür
Çıkış Tarihi 24 Mayıs 2016
Blizzard , OverWatch 8 Ağustos 2017 22:26

Overwatch içerisindeki izleyici modu iyileştirilecek

Overwatch oynamayı sevdiğimiz kadar, izlemeyi de severiz. Bunu daha keyifli hale getirmek için çalışmalar sürüyor.


Profesyonel Overwatch oyuncularının maçlarını hepimiz izlemeyi severiz. Onları izlerken keyifli bir zaman geçirir, aynı zamanda da bir iki taktik öğreniriz. Ne var ki, oyundaki izleyici modunun geliştirilmeye ihtiyacı olduğu herkes tarafından biliniyor. Oyunun yapımcıları da bunun farkında. Kıyasıya geçen bir maçı izlerken, kimin hangi takıma ait olduğunu takip etmek oldukça zor. Hele bir de her perspektif değiştirdiğinizde renklerin değişmesi, bunu daha da zorlaştırıyor. Bu da oyunun izlenilebilirliğini bir hayli düşürüyor. Konu hakkında yazılan forum başlıklarında, oyunun yönetmeni Jeff Kaplan, bu sorunun üzerinde durduklarını belirtti.

Overwatch izleyici modunu iyileştiricek

Jeff Kaplan, “Renk ayrımı için daha iyi bir sistem üzerinde çalışıyoruz.” dedi ve oyun deneyimini daha güzelleştirmek için çalışmalara devam ettiklerini belirtti. Ek olarak şimdiye kadar elde ettikleri sonuçlardan ve ilerlemeden memnun olduğunu ve bu tip sorunların üstesinden gelebileceklerini dile getirdi. Ne yazık ki Jeff Kaplan, izleyici moduna gelecek yenilikleri ne zaman görebileceğiz hakkında herhangi bir bilgiyi henüz paylaşmadı. Overwatch League başlamak üzereyken bu iyileştirmelerin yakın zamanda gelmesi fena olmazdı diye düşünüyoruz.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha eski ama güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. Eğer bu oyunları oynayacak bir TV arıyorsanız, en iyi 4K Ultra HD televizyonlar yazımız sizleri bekliyor. Eğer PC üzerinde oyun oynuyorsanız, PlayerUnknown’s Battlegrounds ipuçları, en güçlü silahları ve daha fazlası yazımız da var.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Aras Samimi Editör