Avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 10.11.2016

Önümüzdeki hafta sonu Overwatch için ücretsiz deneme süreci başlıyor. Duyan duymayana iletsin, bu nimetin tadına bakamayan yurttaşlarımıza duyuralım.

Team-photo-Copy-600x338

Blizzard, Overwatch için bir deneme süreci daha ayarladıklarını duyurdu. 18 Kasım Cuma, 21 Kasım Pazartesi tarihleri arasında gerçekleşecek deneme sürecine tüm platformlar dahil. Bu süre içerisinde oyunu PC, PS4 veya Xbox One üzerinden bedava indirebilir ve oynayabilirsiniz.

Deneme sürecinden faydalanacak kişilere içerik sınırlandırması getirilmeyecek. Yani tüm 22 kahraman, 13 harita ve 4 oyun modu denemeden faydalanan arkadaşlar için erişilebilir olacak. Ayrıca özel yapım oyun modları (custom game mods) da kullanıcılara açık olacak. Bunun dışında, oyunu satın alan oyuncular gibi, denemeye katılan oyuncular da seviye atlayacak ve loot box açabilecek.

Eğer oyunu satın almaya karar verirseniz, ve deneme sürecine katıldığınız Battle.net hesabınız ile satın alırsanız, tüm gelişiminiz kaydedilecek ve aynen devam edecek. Yani deneme sürecinde yükselttiğiniz seviyeniz ve kazandığınız loot boxlar kaybolmayacak.

Playstation üzerinden denemeye katılacaksanız PS Plus üyeliğiniz olması gerekiyor, Xbox üzerinden katılacaksanız ise Xbox Live Gold üyeliğiniz olması gerekiyor. Deneme 18 Kasım tarihinde, Türkiye saati ile 21:00'da başlayacak.

Oyunun indirme boyutu 12GB, öyle çok zorlayacak bir boyut değil. Hala Overwatch denemediyseniz bu fırsatı mutlaka değerlendirmenizi öneriyoruz.

 

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.