Menü
https://leadergamer.com.tr/hideo-kojima-brazil-game-show-10/

Overwatch

Yapımcı Blizzard Entertainment
Dağıtımcı Blizzard Entertainment
Tür
Çıkış Tarihi 24 Mayıs 2016
OverWatch 9 Ağustos 2017 8:43

Overwatch oyunundaki D.Va karakteri, 2NE1 ve CL’den esinlenilmiş

Ayrıca, karakterin ne tarz müzik dinlediği sorusuna da yanıt verdi.


Günümüzün en popüler oyunlarından bir tanesi olan Overwatch‘daki D.Va karakterini seslendiren Charlet Chung, seslendirdiği D.Va karakterini seslendirirken neler düşündüğü, neler hissettiği gibi konularda açıklamalarda bulundu. Haberimize konuk olan açıklama, geçtiğimiz Mayıs 2017 ayında, Amerika Birleşik Devletleri‘nin bir eyaleti olan Georgia‘nın başkenti Atlanta‘da gerçekleşen MomoCon 2017 esnasında yapıldı.

Overwatch

Haberimizin en sonunda da sizlerle paylaşmış olduğumuz videoda görebileceğiniz üzere, Charlet Chung‘ın açıklamalarına göre, Overwatch karakterlerinden biri olan D.Va‘yı seslendirilirken 2NE1 ve CL‘den esinlenilmiş. Bildiğiniz üzere D.Va şimdilik tek Kore bazlı karakter ve Charlet Chung, bu karakterin kadınlığını, karakterini vurgulayabilmek için özellikle K-Pop müziği yapan 2NE1 ve CL‘den esinlenmiş. Charlet Chung‘a karakterinin ne tür müzik dinleyeceği sorulduğunda ise, CL‘in Hello Bitches isimli şarkısını belirtti.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha eski ama güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. Eğer bu oyunları oynayacak bir TV arıyorsanız, en iyi 4K Ultra HD televizyonlar yazımız sizleri bekliyor. Eğer PC üzerinde oyun oynuyorsanız, PlayerUnknown’s Battlegrounds ipuçları, en güçlü silahları ve daha fazlası yazımız da var.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Alper Dalan Editör