Overwatch, bir süreliğine bütün platformlarda ücretsiz

Overwatch, bir süreliğine bütün platformlarda ücretsiz

Bu fırsat kaçmaz.

Uzun süredir bizlerle birlikte olan Overwatch, yapılan bir duyuruya göre bir süre boyunca ücretsiz olarak oynanabilir durumda olacak. İşin daha da güzelleşen kısmı, bu etkinlik sadece PC, Xbox One veya PlayStation 4 platformlarından herhangi biri üzerinde olmayacak. Overwatch, birazdan detaylarını vereceğimiz tarihler arasında, bütün platformlar üzerinde ücretsiz olarak oynanabilir olacak. Yani, oyunu denemek istiyor fakat fiyatlardan dolayı satın alıp oynayamıyorsanız, bu haberimiz tam size göre demektir.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Overwatch, bir süreliğine bütün platformlarda ücretsiz

Overwatch, bir süre boyunca bütün oyunculara kapılarını ücretsiz olarak açıyor

Overwatch’ın ücretsiz olarak oyunculara sunulmakta olduğu tarihler, 25 Mayıs 2018 yani bugün itibari ile başladı. 29 Mayıs 2018 tarihine kadar PC, PS4 ve Xbox One platformlarının hepsinde bulunan oyunculara kapılarını ücretsiz olarak açan yapımı istediğiniz zaman indirip oynayabilirsiniz. PS4 kullanıcılarının kafasını karıştırabilecek olan PS Plus gereksinimi konusunda da birtakım söylenmesi gereken şeyler var. Oyunu indirmek için PS Plus üyeliği şart değil ama oyunu oynamak istiyorsanız, ne yazık ki PS Plus üyeliğinizin bulunması gerekiyor.

Oyunun ücretsiz olduğu bu süre zarfında, 27 kahraman ve 18 harita oynanabilir olarak sunulacak. Bu haritalar ve kahramanlar ile birlikte Quick Play, Custom Games ve Arcade modları başta olmak üzere, istediğiniz oyun modunun tadını çıkarabileceksiniz. Oyuncular aynı zamanda bu süre zarfında seviye atlayabilecek, ganimet kutuları kazanabilecek ve çeşitli özellikler açabilecek. Overwatch’ın ücretsiz olduğu süre bittiğinde ise, oyunu satın alarak tekrar oyuna dönen oyuncular kaldıkları yerden devam edebilecek. Eğer oyunu denemek istiyorsanız, kesinlikle bu fırsatı kaçırmamalısınız.


Overwatch
   Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın