Overwatch için gelecek olan 27. kahraman açıklandı

Overwatch için gelecek olan 27. kahraman açıklandı

Türk kahraman umutları başka bahara kaldı.

Önceki gün yayımlanan haberimizle de belirttiğimiz gibi iyiden iyiye azalan Türk kahraman umutlarımız tamamen son buldu. Overwatch için gelecek yeni kahraman, resmi olarak açıklandı. Tahmin edildiği üzere oyunun 27. kahramanı, Torbjorn’un kızı Brigitte oldu. Yeni kahraman Brigitte için bir hikaye ve tanıtım videosu yayımlandı. Aynı zamanda yeni karakterin oyundaki sınıfı ve özellikleri de açıklandı. Ülkemizdeki Overwatch hayranlarının, Türk kahraman ve İstanbul haritası beklentileri de böylelikle başka bahara kalmış oldu.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Overwatch için gelecek olan 27. kahraman açıklandı

Oyuna eklenecek yeni kahraman Brigitte, bir destek ve tank birimi üyesi olacak. Müttefiklerini zaman içerisinde iyileştirme kabiliyetine sahip olacak olan Brigitte, takım arkadaşlarının gerektiğinde kullanması için harita üzerinde iyileştirme paketleri bırakabilecek. Oyunun 27. kahramanı aynı zamanda, rakiplerin atışlarını engelleyeceği bir kalkan kullanacak. Düşmanına hasar vermek adına zincirli bir çekiç kullanacak olan Brigitte, aynı anda birden fazla düşmana hasar verebilme özelliğine sahip olacak. Ayrıca takım arkadaşlarıyla etkileşime geçerek, onların atış hızlarını arttıracak, yakınındakilere ise zırh desteği sunabilecek.

Brigitte, oldukça kullanışlı ve takım için faydalı bir kahraman olacak gibi görünüyor. Özellikle yakın dövüşlerde kullanılan ama zinciri sayesinde genişletilmiş menzillere etki edebilen silahı sayesinde, karmaşa anlarında işe yarayacaktır. Kalkanı vasıtasıyla atışları engellerken, rakiplerinin üzerine kalkanı açık bir şekilde giderse, onları ileriye doğru itebileceğini de ekleyelim. Oyunun yeni kahramanının PC platformunda test aşamasına sunulduğunu da hatırlatalım. Hayallerimizdeki gibi bir Türk kahraman gelmedi ama Overwatch oyunu için gelen her yeni kahraman, farklılık oluşturuyor. Oyunda, özellikle destek sınıfını kullanmaktan hoşlanan oyuncular için iyi bir alternatifin oyuna eklenecek olduğunu kabul etmek gerekir.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.