Overwatch 2 için ilk resmi oynanış fragmanı yayımlandı

Overwatch 2 için ilk resmi oynanış fragmanı yayımlandı

New York haritasında, 5v5 bir kapışma.

Blizzard, Overwatch 2 için ilk resmi oynanış videosu paylaştı. Bu haberimizin konusu olan videoda, 5v5 bir maç izliyoruz. Video içerisinde yer alan haritanın adı da New York ve gerçekten güzel durduğunu belirtebiliriz. Overwatch 2 için yayımlanan bu videoda oynanılan mod ise, Overwatch oyuncularının yabancı olmadığı Payload modu.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Overwatch 2, ilk resmi oynanış videosu ile karşımızda

Overwatch 2, mekanik açısından daha gelişmiş bir yapım olacak. PvE için daha büyük haritaları destekleyecek. Dahası da, yeni düşmanlar ve ekipler de bulunuyor olacak. Oyun, aynı zamanda görsel anlamda gelişmeleri de beraberinde getiriyor. Yakından tanıdığınız karakterlerin daha iyi görünen halleri ile oyunu tecrübe edebileceksiniz yani. Bütün bunların yanı sıra, 6v6 oyun modunu da bizlere sunacak.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Orijinal kahramanlar, haritalar ve modlar da Overwatch 2 içerisinde olacak. Halihazırda bulunan Overwatch oyuncularının başarıları, ganimet koleksiyonları da burada olacak. Overwatch 2 içerisinde yeni oynanabilir kahramanların da ekleneceğinin altını çizelim. Yolda olan yapımda, Push harita tipi de bulunacak. Bu haritalarda, 2 ekip, haritanın görevini düşmana itebilmesi için robot yapmaya çalışacak. Henüz ne yazık ki bir çıkış tarihi bulunmuyor.


Overwatch 2
   Haber  |  Öne Çıkanlar 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.