OVERKILL’s The Walking Dead sistem gereksinimleri ve daha fazlası

OVERKILL’s The Walking Dead sistem gereksinimleri ve daha fazlası

Oyunun sistem gereksinimleri, ganimet kutuları, oyun motoru, oyun tecrübesi gibi konularda bilgiler verildi.

Payday yapımcılarının ellerinden çıkacak olan yeni OVERKILL’s The Walking Dead, günümüzde en merak edilen yapımlar arasında yer alıyor. 6 Kasım 2018 tarihinde çıkış gerçekleştirecek olan yapımın çıkış tarihine yaklaştıkça, oyun hakkında edindiğimiz bilgiler de artıyor. Bu haberimizde de, oyun hakkında yeni öğrenilmiş olan bilgilerden bahsedeceğiz. Bu bilgiler arasında, OVERKILL’s The Walking Dead sistem gereksinimleri de bulunuyor. Tabii, aynı zamanda daha önceden ortaya çıkmış olan bilgileri de, bir hatırlatma olması ve göz önünde bulunması için yine bu haberimize ekleyeceğiz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

OVERKILL’s The Walking Dead sistem gereksinimleri ve daha fazlası

OVERKILL’s The Walking Dead için sistem gereksinimleri açıklandı

Ortaya çıkan bilgilere göre, OVERKILL’s The Walking Dead aslında çok da aşırı üst seviye bir bilgisayar istemiyor. Şimdilik her ne kadar yüksek görünse de minimum sistem gereksinimleri, geliştirici ekip optimizasyon üzerinde çalışıyor. Yani, değişecektir gelecekte. Hemen aşağıda, oyunun istemekte olduğu minimum ve önerilen sistem gereksinimlerini sizler için listeledik. Oyunun ön sipariş fiyatlarından da bahsetmekte fayda var. Eğer oyunun standart sürümüne erkenden sahip olmak isterseniz, Steam platformu üzerinde 92 TL’lik bir fiyat etiketi sizleri bekliyor demektir. Eğer gözünüzde Deluxe Edition varsa, bu fiyat 119 TL’ye çıkıyor. Deluxe Edition içerisinde ekstradan Night Raid Pack bulunuyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Minimum sistem gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit version)
  • İşlemci: Intel Core i5 3.3Ghz
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia GTX 960 2GB
  • Depolama: 60 GB kullanılabilir alan

Önerilen sistem gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit version)
  • İşlemci: Intel Core i7 3.3Ghz
  • Bellek: 16 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia GTX 1060 6GB ya da daha iyisi
  • Depolama: 60 GB kullanılabilir alan

Geliştirici ekip tarafından verilen bilgiler, sadece bu kadar ile sınırlı değil. Verilen bilgilere göre şu anda, OVERKILL’s The Walking Dead içerisindeki düşman ve NPC animasyonları üzerinde çalışılıyor. Oyunu eğer yalnız başınıza tecrübe etmek isterseniz, bu konuda da oyun sizlere yardımcı olacak. Borderlands serisinde olduğu gibi, zorluk seviyesi ekibinizdeki oyuncu sayısına göre değişecek. Oyun, karşımıza OVERKILL ekibinin biraz üstünde oynamış olduğu Unreal Engine 4 motorunun kalitesi ile çıkacak. Oyun içerisinde ganimet kutuları ile karşılaşmayacağımızın da önemle altı çizildi. Bu, bizleri en çok rahatlatan konulardan biri oldu.


OVERKILL’s The Walking Dead
   Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.