Türkiye

Overkill’s The Walking Dead için bir çıkış tarihi verildi

Overkill’s The Walking Dead için bir çıkış tarihi verildi

Oyun için bir fragman paylaşıldı ve aynı zamanda bizleri çok mutlu eden ön sipariş fiyatları da belli oldu.

Günümüzde adını sık sık duyduğumuz The Walking Dead, karşımıza birçok yolla çıktı. Biz oyuncular için ise, oyunlar aracılığıyla bizlere sunuldu. Şimdiye kadar Telltale Games ekibinin ellerinden gördüğümüz seriye Overkill ekibi de el attı. Kendilerini başarılı Payday serisinden tanıdığımız geliştirici ekip, bu sefer de Overkill’s The Walking Dead adına sahip olan yeni oyunlarıyla karşımıza çıkıyor. Aslında bugüne kadar oyun hakkında birçok şey gösterilmişti fakat bir türlü tam çıkış tarihi alamamıştık. En sonunda, oyunun tam çıkış tarihini de öğrendik.

Overkill’s The Walking Dead için bir çıkış tarihi verildi Overkill

Overkill’s The Walking Dead artık resmi bir çıkış tarihine sahip

Overkill’s The Walking Dead için paylaşılan tek şey çıkış tarihi olmadı elbette. Aynı zamanda, oyunun oynanış görüntüleri de bizlere gösterildi. Oyun için paylaşılan oynanış görüntülerini, haberimizin en sonunda görebilirsiniz. 8 Kasım 2018 tarihinde biz oyuncuların beğenisine sunulacak olan yapım, aynı zamanda ön siparişlere de açıldı. Fiyat etiketleri ise, biz Türk oyuncularını, günümüz oyun fiyatlarını baktığımızda sevindirecek cinsten.

Avrupa’da 60 euro ile ön siparişe açılan Overkill’s The Walking Dead standart sürümü, Türkiye’de 92 TL’lik fiyat etiketine sahip. 68 euro olarak siparişe açılan Digital Deluxe sürüm ise, sadece 119 TL’lik fiyat etiketine sahip. Her ne kadar günümüzde 500 TL’ye varan ön sipariş fiyat etiketleri ile karşılaşıyor olsak da, neyse ki bizleri diğerleri kadar üzmeyen güzel fiyatlara sahip oyunlar da hala varlığını sürdürmeye devam ediyor. Umarız ki, bu rüya asla sona ermez.


OVERKILL’s The Walking Dead
   Haber 


Yorumlar (1)

Bir Cevap Yazın

  1. Barash dedi ki:

    Sanırım 2019 un en kötü oyunlarından biri olacak. Tanıdım videolarında gördüğümüz şeyler ile alakası bile yok oyunun. Grafik ve mekanik açısından oldukça kötü. Umarım tam çıkış yaptıklarında şu anki beta sürecinde olduğu kadar kötü olmaz.