Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 26.11.2018

Overkill’s The Walking Dead, geçtiğimiz günlerde bizlerle buluştu bildiğiniz üzere. Sizler için oyunu inceleme fırsatımız olmadı ne yazık ki fakat incelesek de çok bir şey değişmeyecekmiş gibi görünüyor. Zira, ortaya çıkan haberler bir hayli üzücü Overkill’s The Walking Dead ve oyuncuları için. Payday 2 gibi bir oyun sayesinde fazlasıyla yakından tanıdığımız OVERKILL ekibi tarafından geliştirilmekte olan Overkill’s The Walking Dead, görünüşe göre yayıncısını satışları ile bir hayli üzmüş.

Starbreeze, Overkill’s The Walking Dead geliştirme bütçesini azalttı

Overkill’s The Walking Dead oyununu oynamış olan oyuncular bir hayli arada kalmış durumda. Steam platformu üzerindeki Overkill’s The Walking Dead mağaza sayfasında bulunan incelemelere göz gezdirildiğinde yorumların karışık olduğunu görmek mümkün. Bu kadar çok beklenen bir oyunun %53’lük bir olumlu inceleme oranına sahip olması birçok açıdan fazlasıyla üzücü. Oyunun yayıncısı olan Starbreeze ekibi de Overkill’s The Walking Dead satışlarından pek memnun kalmadığı için OVERKILL ekibinin Overkill’s The Walking Dead geliştirme bütçesini azalttı. Bakalım, yakında 2. sezonu başlayacak olan Overkill’s The Walking Dead tekrar gönüllerde yer edinmeyi başarabilecek mi?

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.