Overkill ekibinin The Walking Dead oyunu için ilk video geldi

Overkill ekibinin The Walking Dead oyunu için ilk video geldi

Hemen heyecanlanmayın, CGI video yayımlandı.

505 Games, OVERKILL ve Starbreeze Studios ekipleri geçtiğimiz gün bir açıklama yaparak bugün yeni bir videonun yayımlanacağını söylemişti. Bu yeni video tabii ki Overkill ekibinin The Walking Dead oyunu için idi. Bugün ise bahsettiğimiz video YouTube üzerinden yayımlandı. Fakat bu videoyu izledikten sonra hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz çünkü yayımlanan video bir CGI video. Oyun içi olmadığı zaten açık, direkt olarak oyunu bizlere sunacak oyun motorundan bile gelip, gelmediği belli değil. 2017 senesinde CGI video ile duyurulmuş olan bir zombi oyunu. Sıradaki ne? Steam üzerinden Erken Erişim mi?

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Overkill ekibinin The Walking Dead oyunu için ilk video geldi

Yapılan açıklamalara göre Overkill ekibinin The Walking Dead oyunu, 2018 senesinin sonbahar aylarında çıkışını gerçekleştirecek. Fakat oyunun hangi platformlar için çıkacağı bile belli değil. Unreal Engine ile geliştirilecek olan bu oyun, eşli oyuncu temelli bir oyun olacak. 4 oyuncu birleşip, hayatta kalma teması ile birlikte bu oyunu oynayabilecek. Oyun içerisinde gizlilik ve RYO ögeleri de olacak fakat bu ögelerin ne kadar baskın olacağı bilinmiyor. Onun haricinde, Overkill bu markanın lisansına sahip olabileceği için belki oyun içerisinde The Walking Dead evreninden tanıdık isimler, belki mekanlar görebileceğiz. Fakat bu durum kesin değil.

Bakalım yeni zombili bu oyun oyuncuların ne kadar ilgisini çekecek? Henüz çıkış yapacağı platformlar belli bile olmayan bu oyun, gerçekten 2018 sonbaharında mı piyasaya çıkacak? Yoksa ertelenecek mi? Bu soruların cevabını almayı ve sizlerden yorumlar görmeyi çok büyük bir merak ile bekliyor olacağız efendim.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.