Outlaw Kanunsuzlar Arenası ile tanışın

Outlaw Kanunsuzlar Arenası ile tanışın

1v1 kapışmalarla yeteneklerinizi konuşturabileceğiniz bir yapım. Hem de tamamen ücretsiz!

Point Blank ve Battle Royale türünün en iyi örneklerinden olan PUBG ile bizleri tanıştıran Nfinity Games ekibi, Outlaw Kanunsuzlar Arenası ile mobil platformlardaki oyuncuları da sevindirmeye geliyor. Gerçek zamanlı 1v1 üzerine kurulu olan Outlaw Kanunsuzlar Arenası ile karşımıza çıkıyorlar. Basın bülteninde yapılan açıklamalara göre, oyun daha çok oyuncuların yetenekleri ve becerileri üzerine kurulu. Yani, haberimize konuk olan yapımda, siz ne kadar iyiyseniz, o kadar iyi kazanma şansınız var. Zaten 1v1 olması da tam olarak bunu gösteriyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Outlaw Kanunsuzlar Arenası oyuncu yeteneklerini konuşturuyor

Oyunda 4 adet farklı karakter yer almakta ve karaktere has özellikler yer almakta. Outlaw Kanunsuzlar Arenası, sadece yetenekli oyuncuların yükselmesine izin veriyor. Yeteneklerinizi sonuna kadar konuşturabileceğiniz bu yapımın tamamen ücretsiz olarak geliyor olması da, oyunun bir başka güzel özelliği olarak gösterilebilir. Eğer oyuna alışmak ve daha iyi bir oyuncu olmak isterseniz, sizin için oyuna bu konuda da özellikler eklenmiş durumda.

Eğer kendinizi geliştirmek istiyorsanız, düşman saldırılarından kaçmak ve bu konuda oyuncunun becerilerini geliştirmek için oluşturulmuş Kurşun Savunması modu bulunuyor. Büyü ve saldırılar konusunda oyuncuların becerilerini geliştirebildikleri Canavar Defansı modu ve Boss Savaşı da yine oyun içerisinde yer almakta. Bunlar, aynı zamanda oyuncuların ödüller toplamasını ve kendilerini geliştirmesini sağlıyor.

Ayrıca, oyunu arkadaşlarınızla oynama şansınız da bulunuyor. Dilerseniz, arkadaşlarınızla kapışabiliyorsunuz. Bunun yanı sıra, bir de lonca kurarak ortak düşmanlarınızı birlikte devirebiliyorsunuz. Arkadaşı olmayan oyuncular için de bir arkadaş edinme ve yeni insanlarla tanışma fırsatı sunan sistem bulunuyor. Kendilerine has özellikleri bulunan birbirinden farklı büyüler ve kartlar ile karakterlerinizi güçlendirebiliyorsunuz. İşin daha da iyi olan kısmı ise, oyunun %100 Türkçe olması. İndirerek oynamaya başlamak için buraya tıklayabilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.