Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Mahmut Emin Uluç, Editör Yazım tarihi: 26.08.2021

Korku türünün favori serilerinden olan Outlast’i en son 2017’de Outlast 2 ile görmüştük. Daha önceden duyurulan Outlast Trials için hiçbir bilgiye sahip değildik. Ancak bugün yapılan Gamescom Opening Night Live’da oyunla ilgi yeni detayları öğrendik. Oyunun geliştiricisi Red Barrels, oyunun oynanış videosunu paylaştı. Ayrıca oyunun çıkış tarihi açıklandı.

Outlast Trials 2022 yılında geliyor

Red Barrels, Gamescom Opening Night Live 2021 sırasında The Outlast Trials’ın oynanış videosunu yayınladı. Outlast hayatta kalma korku deneyimine tamamen yeni bir bakış. Outlast Trials, 2022’de piyasaya çıkacak. Oyun 1-4 kişiyi destekleyecek. Arkadaşlarınızla beraber oynamak çok güzel olacak gibi duruyor.

Soğuk Savaş döneminde geçen bu oyunda oyuncular, karanlık Murkoff Corporation tarafından kaçırılan deneklerin rolünü üstleniyorlar. Gizli bir Murkoff tesisinde hapsedilen oyuncular, bir dizi fiziksel ve zihinsel çileye maruz kalacak. İkonik karakterler oyunculara eziyet edecek. Ve akıl sağlıklarını kaybetmemek için sürekli meydan okumak zorundalar. 

Red Barrels kurucu ortağı ve tasarımcısı David Chateauneuf, “Yıllarca süren geliştirmeden sonra Opening Night Live‘da The Outlast Trials’ın ilk oynanış tanıtım fragmanını yayınlamak için işbirliği yapmaktan heyecan duyuyoruz” dedi. “Bu bizim için çok büyük bir an ve hayranlarımıza ve topluluğumuza 2022’de The Outlast Trials’da neler olacağına dair karanlık bir fikir verebilecek bir konumda olmaktan son derece gururluyuz.” Başlangıçta bu yıl piyasaya sürülmesi planlanan The Outlast Trials, ekibe hayranlara mümkün olan en iyi deneyimi sunmak için daha fazla zaman tanımak için PC’de 2022 sürümüne sahip.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.