Canlı LeadergamerTV Sea of Thieves oynuyoruz

Yeni Outlast oyunu, seriye farklı bir bakış açısı getirecek

Yeni Outlast oyunu, seriye farklı bir bakış açısı getirecek

Outlast serisinin şimdiye kadar kaç kopya sattığı da açıklanan bilgiler arasında.

Korku ve gerilim türünün oyuncuların gözünde dirilmesini sağlayan Outlast serisinin, yeni oyunu ile birlikte karşımıza çıkması bekleniyor. Oldukça yüksek satış rakamlarına ulaşan ve pek çok oyuncunun tercihi olan bu seriye dair yeni bilgiler paylaşıldı. GamesIndustry tarafından paylaşılan bir röportaj ile birlikte, yeni oyun ile ilgili bilgiler de sunuldu.

Outlast 3 hakkındaki ilk resmi açıklamalar geldi

GamesIndustry tarafından paylaşılan bilgilere göre, Outlast markası şu ana kadar 15 milyon kopya satmış durumda. EA Originals serisinin ilk oyunu olan A Way Out için bu rakamın 2 milyon olması, serinin başarısının ne kadar yüksek olduğunu gösteriyor. 10 milyon barajını aşan bir satış başarısı, Red Barrels’ın yeni oyuna bakış açısını da değiştirecektir.

İnternet sitesi, bu finansal bilginin yanı sıra Red Barrels CEO’su Philippe Morin ile yaptıkları bir röportajı da paylaştı. Serinin yeni oyunun da aynı evrende geçeceğinin ifade edildiği röportajda, önemli bir bilgi daha bulunuyor. Saklan ve kaç yapısına alıştığımız Outlast serisi, yeni oyun ile birlikte bambaşka bir oynanışa kavuşabilir.

Philippe Morin, “Prototipler üzerinde çalışıyoruz. Bu çalışmaların gerçekleşme yönü ise aşama aşama olduğu için oldukça hoşuma gidiyor. Bir oyunun nasıl olacağına karar vermenin en iyi yolu denemektir. Bir önceki oyun ile aynı bütçeye ihtiyaç duyacak mıyız? Daha düşük olabilir mi? Henüz bilmiyorum.” şeklindeki ifadesi ile yeni oyun için işlerin henüz başında olduklarına işaret ediyor.

Yeni Outlast oyunu ile birlikte neler sunulabilir?

Red Barrels CEO’su Philippe Morin, yaptığı açıklamalar ile Outlast 3’ün seriye yeni bir bakış açısı getireceğinden bahsediyor. Bu yeni bakış açısının ise oynanış yönünden olması oldukça muhtemel. CEO tarafından yapılan açıklamalar, senaryonun bir önceki oyunlardan birisi ile bağlantılı olabileceğini de gösteriyor. Çıkış tarihi henüz oldukça uzakta gözükse de, yeni Outlast oyunu hakkında bilgiler ortaya çıkmaya devam edecektir.


Outlast 3
   Haber 


Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın