Outlast 3 hakkındaki ilk resmi açıklamalar geldi

Outlast 3 hakkındaki ilk resmi açıklamalar geldi

Evet, yakında karşımıza serinin üçüncü oyunu çıkacak.

Ülkemizde de oldukça sevilen bir korku oyunu serisi olan Outlast, bugüne kadar karşımıza 2 ana oyun ve ek paketler ile çıktı. İlk Outlast oyunu oldukça başarılı olmuştu ve ardından serinin ikinci oyunu çıkmıştı. 25 Nisan 2017 tarihinde çıkışını gerçekleştiren serinin ikinci oyunu, henüz daha herhangi bir ek pakete kavuşmadan, serinin geliştirici ekibi olan Red Barrels, Outlast 3 hakkında yeni açıklamalar yaptı ve öyle bir oyunun kesinlikle geleceğini belirtti.

Outlast 3 hakkındaki ilk resmi açıklamalar geldi

Geliştirici ekipten gelen açıklamalara göre öncelikle serinin ilk ve ikinci oyunu Nintendo Switch için gelecek. Bu iki oyun da Nintendo Switch için 2018 senesinin ilk çeyreğinde piyasaya sürülecek. Peki, ardından Outlast 2 için bir ek paket mi çıkacak? Ne yazık ki hayır. Çünkü geliştirici ekibin açıklamasına göre Outlast 2 için kesinlikle herhangi bir ek paket çıkmayacak, öyle bir plan bulunmuyor.

Outlast 3 oyununun gelecekte mutlaka yapılacağını belirten geliştirici ekip, şu an bu serinin evreninde geçen başka bir proje üzerinde çalıştıklarını belirtti. Açıklamalara göre bu proje kesinlikle bir ek paket veya üçüncü oyun değil. Ekip, bu projeyi açıklamak istiyor ama bu açıklama gelmeden önce projenin doğru düzgün çalışıyor olmasını istiyorlar. Bize soracak olursanız, bu proje kesinlikle bir sanal gerçekçilik projesi. Çünkü 2017 başında çıkan Resident Evil 7, PlayStation VR üzerinde oldukça başarılı olmuştu ve bu seri de kesinlikle aynı yolu izleyerek benzer bir başarı yakalayabilir. Yine de elimizde resmi bir bilgi yok, VR tahmini bize aittir.

1 kişiye çekiliş ile Star Wars Battlefront II (PlayStation 4) veriyoruz


Outlast 3
   Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.