Menü
https://leadergamer.com.tr/bayonetta-pc-sistem-gereksinimleri/

Outlast 2

Yapımcı Red Barrels Studio
Dağıtımcı Red Barrels Studio
Tür
Çıkış Tarihi 25 Nisan 2017
Outlast 2 11 Nisan 2017 20:49

Outlast 2 indirme boyutu belli oldu

Bayağı bir alan ayırmanız gerekecek.


Outlast 2 inceleme kodu biraz önce elimize ulaştı ve oyunu hemen indirmeye başladık. Bilgisayarımızda 30 GB kadar yer kaplayacağını biliyorduk Outlast 2’nin fakat indirirken ne kadar büyük bir indirme yapacağımızı bilmiyorduk. İnceleme kodu sayesinde öğrenmiş olduk ki, 24.7 GB kadar bir indirme yapmamız gerekecek oyunu oynayabilmek için. Öyle ki, bahsettiğimiz bu boyutu hemen aşağıdaki indirme görselinde de görebilirsiniz.

Outlast 2 indirme boyutu belli oldu

Bu noktada küçük bir karşılaştırma yapmamız gerekirse, serinin ilk oyununun indirme boyutu sadece 3 GB idi. Aradan geçen seneler ve iyileşen teknoloji sayesinde böyle başarılı bir korku oyununu da 30 GB büyüklüğünde görmek aslında şaşırtmadı bizleri. Peki, bu indirme boyutu hakkındaki yorumlarınız nedir? Sizce çok mu büyük Outlast 2? Ya da şöyle soralım: Oyunun, ilk oyuna kıyasla bu kadar büyük olması iyi bir işaret mi?

Haberimizi sonlandırmadan önce hatırlatalım, en son ortada bu oyunun yasaklanması ile alakalı bir durum vardı ve geliştiriciler bir açıklama yapmıştı. Bu konu hakkında, “IGN ekibine konuşan Red Barrels, yasak hakkında, ‘Avustralya’ya, derecelendirme için gönderilen oyunun kodunun yanında, bir de referans için video paketi bulunuyordu. Bu video paketi, oyunun alfa sürümüne aitti ve oyunumuzun final sürümünü temsil etmiyordu. Bu videonun ana oyunun yanında gönderilmemesi gerekiyordu. Yapılan yanlışlık ardından, oyunumuzu ikinci kez gönderdik ve bu gönderimizde, video referansı olarak oyunun final sürümünden alınan görüntüleri kullandık. Böylece oyunumuzun yasağı kalktı ve +18 derecelendirilme aldık.’ dedi.” şeklinde bir metin sunmuştuk sizlere.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, en iyi PlayStation 4 oyunları listemize, en iyi Xbox One oyunları listemize ve FIFA 18 hakkında bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz.

Kaan GEZER Editör