Menü
https://leadergamer.com.tr/xbox-live-gold-aralik-2016/
Outlast 2 24 Kasım 2016 16:55

Outlast 2, özel üretim bir iç çamaşırını da bizlere sunuyor

Şaka yapmıyoruz, Red Barrels ürünün Kickstarter kampanyasını başlattı bile.


Oyun endüstrisinde ilginç bir ürünle karşılaşmadığımız bir hafta geçmiyor neredeyse, ancak daha önce böylesini görmemiştik. Korkutucu kelimesinin bile karşılayamadığı demo sürümüyle hepimizi etkileyen Outlast 2’nin final sürümü çok daha korkunç olacak mesajını veriyor oyunun geliştiricileri. Red Barrels, Kickstarter’da başlattığı kampanyayla birlikte oyun için özel tasarlanmış iç çamaşırını bizlere sunuyor.

Outlast 2

Kickstarter’da başlatılan kampanyanın hedefine ulaşması için gereken CA$40.000’in 14.000’i şimdiden toplanmış durumda. Şaka gibi geliyor biliyoruz, ancak durum oldukça ciddi ve tasarım üzerinde gerçekten çalışılmış. “Underscares” adındaki bu iç çamaşırlarının temel amacı ise, konforlu bir şekilde oyuncuyu istenmeyen durumlardan korumak. Outlast 2’nin ne kadar korkunç olacağını şimdiden merak ediyoruz.

Bu fikrin tamamen Outlast topluluğu tarafından yaratıldığını ve gerçek olduğunu belirten geliştiriciler, yerel tasarımcılarla da işbirliği yaptıklarını ekliyorlar. Oyuncuların oyunun keyfine bakarken gururlarını veya koltuklarını kirletmesini engelleyecek olan bu iç çamaşırı, kampanya başarıya ulaşırsa oyuncularla buluşacak. Dilerseniz sizler de buraya tıklayarak ürünün sayfasına ilerleyebilir ve kampanyaya destek verebilirsiniz.

Yaşar Baturalp Editör