Menü
https://leadergamer.com.tr/modern-warfare-remastered-indirme-boyutu/
Outlast 2 4 Ekim 2016 10:19

Outlast 2 demosu indirmeye açıldı

Bayağı bir sürpriz oldu.


Geçtiğimiz aylarda bir ertelenme haberi ile karşımıza çıkan Outlast 2, artık 2017 senesinde çıkacak idi. Bu ertelenmenin ardından oyuncular tabii ki çok üzüldü çünkü bu oyuncular oyunu hemencecik oynamak istiyordu. Görülen o ki geliştiriciler, bu oyuncuları duymuş. Çünkü Outlast 2 demosu an itibari ile indirmeye açıldı. Fakat bazı detaylar bulunuyor efendim. İsterseniz haberin devamında onlardan da biraz bahsedelim.

Outlast 2

Öncelikle demo duyurusundan bahsedelim. Oyunun demo duyurusu aslında günler önce bir akrostiş şiir ile yapılmıştı Facebook üzerinden. O bahsettiğimiz gönderiye, buraya tıklayarak gidebilirsiniz. Demonun kendisine gelecek olursak, şu an sadece PlayStation 4 platformunda, Avrupa oyuncuları için indirmeye açık. Yine de tüm Avrupalı oyuncular oynayamıyor çünkü henüz PlayStation Store’a eklenmedi. Fakat bir Rus hesabınız bulunuyorsa, buraya tıklayarak oyunun demosuna hemen ulaşabilir, hatta indirebilirsiniz.

2017 senesi içerisinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkışını gerçekleştirmeye hazırlanan Outlast 2, demo olarak dediğimiz gibi sadece PlayStation 4 platformunda bulunuyor, fakat şimdilik. Oyunun Steam ve Xbox Live sayfalarına da yakında demo seçeneceği gelebilir. Gözlerinizi ayırmayın, dikkatli olun. Bu arada, korkmaya da hazır olun!

Kaan GEZER Editör