Menü
https://leadergamer.com.tr/michael-pachter-konsollarin-sonu/

Outlast 2

Yapımcı Red Barrels Studio
Dağıtımcı Red Barrels Studio
Tür
Çıkış Tarihi 25 Nisan 2017
Outlast 2 24 Nisan 2017 16:30

Outlast 2 için çıkış görüntüleri yayımlandı

Korkmaya sadece 1 gün kaldı.


Yarın çıkışını gerçekleştirecek olan ve bizler tarafından da şu sıralar incelenen Outlast 2 için çıkış görüntüleri yayımlandı. Red Barrels tarafından yayımlanan bu görsellere sizler de hemen aşağıdaki galerimizden göz atabileceksiniz. Fakat ondan önce sizlere hatırlatalım, bu oyunun fiyatı henüz bilinmiyor ve ön siparişe bile açık değil bu yüzden Outlast 2. Bunu birçok oyuncu kötüye de yoruyor, iyiye de. İşte tam da bu sebepten ötürü, yarın 22:00’da yayımlanacak olan incelememizi bekleyebilirsiniz. İncelememiz ardından daha detaylı bir görüşe sahip olacaksınız oyun hakkında.

Outlast 2 için çıkış görüntüleri yayımlandı

Görsellere geçmeden önce, inceleme yazımızın en başını sunalım sizlere. Ortalığın heyecanını biraz arttıralım, değil mi? İncelememiz, “Daha önce hiç, “Beni hiçbir korku oyunu korkutamaz!” veya benzeri şekilde büyük bir iddiada bulunmuş muydunuz? Eğer bulunduysanız, sizin için gerçekten çok kötü haberlerim var demektir. Açıkçası, şahsım adına konuşacak olursam korku oyunları konusunda inanılmaz derecede geri adım atan birisiyimdir. Hatta, Outlast serisinin ilk oyununun sadece ilk 1 saat civarında oynamış, sonra da büyük kalp çarpıntılarıyla kapatmış biriyim.” şeklinde başlıyor.

Yazımız, “Amnesia, Penumbra, Outlast gibi bulmaca odaklı korku oyunlarında ne yazık ki hep silahsız bir şekilde ortada bırakılmış, onca kalıbından utanmaz yaratıkların yemi olmuşuzdur. Fikrimi sorarsanız, bir korku oyunu böyle olmalıdır zaten. Eğer karşınızdaki yaratığa veya karşınızda her ne var ise ona karşı koyabiliyorsanız, bu bir korku oyunu değil gerilim oyunu olmuş olur. Outlast 2 ise, tam anlamı ile, hatta tam anlamından da fazlası ile bir korku oyunu. Gerçekten deneyimlenmesi gerektiğini düşündüğüm bir oyun olduğu için, olabildiğince, yayımlamış olduğumuz ilk 10 dakika videosu ve o civarda karşılaştığım tecrübelerden örnek vereceğim sadece.” şeklinde devam ediyor.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, en iyi PlayStation 4 oyunları listemize, “Yeni Windows 10 oyun modu nasıl kullanılır? Nasıl çalışır? Ne işe yarar?” başlıklı yazımıza ve FIFA 18 hakkında bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz.

Kaan GEZER Editör