Örümcek-Adam: Eve Dönüş filminin ön gösterimine gitmek ister misiniz?

Örümcek-Adam: Eve Dönüş filminin ön gösterimine gitmek ister misiniz?

Sizler de bu merakla beklenen filmin ön gösteriminde yer almak istemez misiniz? Tam 5 çiftlik yerimiz var!

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Tom Holland, Michael Keaton, Zendaya, Jon Favreau, Donald Glover, Tyne Daly, Ile Marisa Tomei ve Robert Downey Jr. gibi oldukça popüler ve yetenekli oyunculara ev sahipliği yapan Örümcek-Adam: Eve Dönüş filmi, 7 Temmuz 2017 tarihinde vizyona girecek. Birçok oyuncu ve sinema sever, şimdiden bu film için oldukça heyecanlı. Bizler de bu yüzden, takipçilerimizden 5 çifti bu filmin ön gösterimine götürmek istedik. Bahsettiğimiz bu ön gösterim, 5 Temmuz 2017 tarihinde, İstanbul Levent’de, akşam saatlerinde gerçekleşecek. Tabii ki etkinlik yerini ve saatini, daha detaylı olarak kazanan isimler ile paylaşacağız. Şimdilik bu kadarını söyleyebiliyoruz!

Captain America: Civil War”da sansasyonel bir başlangıç yapan Genç Peter Parker/Örümcek-Adam (Tom Holland), “Örümcek-Adam: Eve Dönüş”te yeni bulduğu kimliği ve ağ atma yeteneğiyle, süper kahraman olarak yaşamaya başlıyor. “Yenilmezler”le yaşadığı müthiş deneyimden oldukça mutluluk duyan Peter, her zaman gözünü üzerinde tutan yeni akıl hocası Tony Stark (Robert Downey, Jr.)’ın gözetimi altında, halası May (Marisa Tomei) ile yaşadığı eve döner. Peter günlük hayat rutininde yaşamaya çalışır,fakat bir yandan yaşadığı semtteki insanların sevdiği “Örümcek-Adam” olmaktan daha fazlasını isteyen, kendisini kanıtlamaya çalışan düşüncelerinden dolayı kafası karışıktır.Ta ki, yeni kötü adam Vulture (Michael Keaton) ortaya çıkıp, Peter’in hayatta önem verdiği her şey tehlikeye girene kadar…

Örümcek-Adam: Eve Dönüş filminin ön gösterimine gitmek için ne yapılmalı?

Eğer sizler de bu filmin ön gösterimine, bizler ile birlikte katılmak istiyorsanız, Facebook sayfamızı beğenmiş olmalısınız. Ardından da bu haberimizin Facebook bağlantısını, herkese açık bir şekilde, “#örümcekadamevedönüş” ile paylaşınız. Bizlerle birlikte ön gösterime gidecek olan 5 kişi, 4 Temmuz 2017 tarihinde açıklanacaktır. Son olarak, ön gösterime çift olarak katılacağınız için, şimdiden yanınıza bir arkadaşınızı ayarlayınız!

Tüm bunların haricinde, En iyi Steam yaz indirimleri 2017 fırsatları yazımıza, Steam yaz indirimleri 2017 – 1 TL ile 20 TL arasındaki en iyi oyunlar yazımıza, Steam yaz indirimlerindeki en ucuz oyunlar yazımıza göz atabilirsiniz. Bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Uyarı: Örümcek-Adam: Eve Dönüş ön gösterim etkinliği filmin Türkiye dağıtımcısı Warner Bros. Pictures izniyle düzenlenmektedir. Tüm hakları saklıdır. Davetiyeler hediyedir para ile satılamaz. Gösterimlerde lütfen kayıt cihazı kullanmayınız ve telefonlarınızı kapalı tutunuz.

MARVEL and all related character names: © & TM 2017 MARVEL.
Spider-Man: Homecoming, the Movie ©2017 CPIL. All Rights Reserved.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.