Origin Access Premier abonelik sistemi EA tarafından duyuruldu

Origin Access Premier abonelik sistemi EA tarafından duyuruldu

Bütün EA oyunlarını yalnızca bir üyelik sahibi olarak oynayabileceksiniz.

EA Play etkinliği sırasında, tüm Electronic Arts oyunlarını oynamanızı sağlayacak Origin Access Premier üyelik sistemi duyuruldu. Şirketin oyun platformu olan Origin, pek çok oyunu tek bir üyelik ile oynamanızı bir süredir sağlıyordu. Yapılan duyuru ile ortaya konulan bu daha kapsamlı üyelik sistemi en yeni oyunlar dahil her şeye erişmenizi sağlayacak.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Origin Access Premier EA tarafından duyuruldu

PC platformunda pek çok büyük oyunun çıkışlarına tanıklık etmek üzereyiz. Electronic Arts tarafından geliştirilen Battlefield 5, Anthem ve FIFA 19 gibi pek çok oyun kısa bir süre içerisinde oyuncularla buluşacak. Oyun satın almanın oldukça pahalı bir hale geldiği bu dönemde, EA oldukça büyük bir adım atarak abonelik sistemine geçti. Daha önceden “Origin Vault” ile bir takım Electronic Arts oyunları abonelik ile sunuluyordu ancak durum bundan çok daha farklı.

Origin Access Premier ile birlikte Anthem ve Battlefield 5 gibi isimler dahil olmak üzere tüm EA oyunlarını deneyimleyebileceksiniz. Şimdilik yalnızca PC platformunda özel olacağı duyurulan bu abonelik sisteminin fiyatını da kısa süre içerisinde sizler ile paylaşacağız. Bütün büyük oyunları satın almak yerine bir abonelik sistemini tercih etmek, oyuncuların cebini oldukça rahatlatacaktır.

Origin Access Premier ile EA oyunlarını indirmenize gerek kalmayacak.

Geçtiğimiz günlerde Ubisoft CEO’su oldukça net bir açıklama yapmış ve bulutun her şeyi kontrolü altına alacağını belirtmişti. Şirketin etkinliğinde duyurulan Origin Access Premier de bunu kanıtlar nitelikte. Şirketin oyunlarını indirmek yerine bu abonelik sistemi sayesinde ekranınıza bulut ile aktarabileceksiniz. Bu sayede herhangi bir depolama işlemi yapmadan istediğiniz oyunu istediğiniz anda oynamanız da mümkün olacak.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.