Ori and the Will of the Wisps için 11 dakikalık oynanış gösterildi

Ori and the Will of the Wisps için 11 dakikalık oynanış gösterildi

Böyle büyüleyici dünyalara düşüyoruz.

Bildiğiniz gibi Ori and the Will of the Wisps neredeyse çıktı çıkacak ve bunun şerefine de bizlerle giderek daha fazla video buluşturuluyor. Bu seferki video GameSpot tarafından yayımlandı ve bizlere Ori and the Will of the Wisps için 11 dakikalık oynanış görüntüsü sundu. Eğer direkt olarak sizlere bahsini ettiğimiz videoya geçmek isterseniz, videoyu haberimizin en sonunda bulabilirsiniz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Haberimize konuk olan Ori and the Will of the Wisps oynanış videosu içerisinde oyunun keşif özelliği ile beraber bir boss kapışması yer alıyor. Şu ana kadar gördüklerimizden yola çıkarak gerçekten çok ama çok güzel bir görüntü sunduğunu söyleyebiliriz. Hem oynanış açısından, hem de görsellik açısından fazlasıyla büyüleyici görünüyor.

Hikaye açısından ise Ori and the Blind Forest’ın devamı olarak bizlerle buluşmaya hazırlanıyor. Oynanış konusunda ise Metroidvania denilen oyun tarzına sahip gibi görünüyor. Serinin devam oyununda ise yeni hareket yetenekleri ve gelişmiş dövüş mekanikleri yer alıyor. Bunu da yeni silahlar sayesinde gerçekleştiriyor.


Ori and the Will of the Wisps
   Haber  |  Öne Çıkanlar 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.