Bizler de artık OpenCritic ileyiz

Bizler de artık OpenCritic ileyiz

OpenCritic ile biraz genişleyelim dedik.

Sizlere uzun zamandır, birçok yeni çıkan oyunun ilk inceleme puanlarını sizlere sunuyoruz. Bunu yaparken, çok büyük bir çoğunluk ile sizlere OpenCritic istatistikleri ile sunuyorduk bunu. Bunun sebebi ise, bu sistemin oldukça güvenilir ve güncel olmasıydı. Birkaç ay önce sadece İngilizce dilde destek veren bu site, kapılarını bir süre önce yabancı dillere de açtı ve bizler de burada yerimizi almak istedik. Aldık da.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Bizler de artık OpenCritic ileyiz

Eğer dilerseniz, buraya tıklayarak bizlerin sayfasına ulaşabilirsiniz ve incelemelerimizi görebilirsiniz. Tabii bu sayfada tüm inceleme yazılarımız bulunmuyor. Sadece Mart 2017 içerisinde ve sonrasında yazacağımı incelemeler burada olacak. Belirttiğimiz tarihten sonrası için söz veremeyiz fakat belki bir gün uğraşır ve geçmişe dönük olarak eski yazılarımızı da sisteme ekleriz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

OpenCritic sisteminde olmamız, hiçbir şekilde günlük yazılarımızı veya daha genel söyleyelim; bu güne kadar gerçekleştirdiğimiz hiçbir şeyin düzenini değiştirmeyecek. Sadece inceleme yazılarımızı daha geniş bir kitleye ulaştırmaya çalışacağız ve farklı bir platform üzerinde de adımızın olması için uğraşacağız. Bu konu üzerinde sizlerin de desteklerini bekleriz tabii ki.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.